فریبا: شکستن قلعه کار ساده ای نیستتمرین 3: استقلال بر عکس آن چیزی که من پیش بینی کرده بودم مقدم است.

استقلالی ها توانستند در آخرین بازی مقابل سر گل در ورزشگاه خانگی این تیم به مصاف خود بروند. بهتاش فریبا مربی اسبق تیم ملی گفت: تماشاگران زیادی در بازی حضور داشتند. امروز صبح از رادیو پیش بینی کرده بودم که از این بازی لذت ببرم، اما برخلاف صحبت هایم، آن را تماشا کردم. البته در پایان گفتگو گفتم: امیدوارم پیش بینی من اشتباه باشد.

وی افزود: در این بازی همه چیز دیده شد. تغییرات تاکتیکی تا زمانی رخ می دهد که تعویض ها انجام شود و بیشتر هیجانی که این درگیری را مشخص می کند، خودباختگی است. شاید اگر واریا با توجه به اینکه مهاجم میزبان همچنان در حال حمله است، پنالتی دوم را به گل تبدیل کند، استقلال همچنان از سرعت لیدر برای به ثمر رساندن گل های بیشتری استفاده می کند. البته امروز شاهد یک لیدر بسیار آماده و خوب بودیم. علاوه بر موفقیت در دفاع و بازگشت به موفقیت گلزنی، فقط به دلیل اینکه خانه در جهت درست از فشار مناسب است، بسیار خوب است. و تا زمانی که توانستم شاخص بازیکنان باشم، از گلزنی و خیلی خوشحال بودم.»

مهاجم و هافبک سابق استقلال در ادامه به تمجید از بازی ارسلان مطهری پرداخت و همچنین گفت: اگر دقت کنید 7 یا 8 توپ از تیم مقابل می بینید که برای یک مهاجم بسیار مهم است.

وی افزود: در نیمه اول، هافبک گفت که آزادی حرکت دارد و می تواند دو طرف را به خصوص از جناح راست به تیم میزبان تحت فشار بگذارد. اما در نیمه دوم طبیعی بود، وقتی دو گل جلوتر از هم می‌رفتند، رقابت برای گل شکوفا شد و در همه جای دنیا این موضوع طبیعی است. در این چند روز اخیر استقلال نیم فصل دوم حرف درستی نیست. استقلال در چند نوبت، در نیمه دوم، حتی ممکن است تعداد گل ها را افزایش دهد. اگر ارسلان توپ را از زاویه بسته نمی‌کرد و واریا به موقعیت می‌رسید، اوضاع خیلی فرق می‌کرد یا اگر واریا رهبر بود و می‌توانست با دقت بیشتری توپ را بزند. فراموش نکنیم که تیم رقیب هم تیم امیر قلعه نویی است و به راحتی نمی توان تیم را شکست. کسی که کارش را می شناسد و نقاط ضعف حریف را خوب می شناسد و می داند که از بازی چه می خواهد.»

به ویژه بهتاش فریبا نقش کلیدی در مهدی پور داشت و گفت: مهدی پور در نیمه اول کار بسیار خوبی انجام داد اما در نیمه دوم با توجه مستقیم نمایندگان به بازی، عملا نقش کمرنگ شد. و بیشتر مسائل دفاعی. علاوه بر این، ما یک بازی لذت‌بخش و مخصوصاً Reggie را دیده‌ایم، باید بگویم که معمولاً خوب است، اما ثابت شده است که تخلف است.»

استقلالی که در شرایط تیم سابقش اشراف کاملی دارد در ادامه صحبت هایش گفت: ببینید اگر مهدی قیدی یا مسعود ریگی خسته نمی شدند و در بازی می ماندند، شرایط در دقایق آخر تغییر نمی کرد.»

وی درباره اشتباه سه مدافع استقلال در دقیقه 95 بازی گفت: علاوه بر این رشید بقیه تظاهرات را به معنای واقعی کلمه و بی نظیر انجام داد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم