ف استفاده ساده از Google Drive ساده تر و بهتر است


در رفتن همه کسانی که از تلفن اندرویدی یا گوشی هوشمند استفاده می کنند وجود دارند درایو گوگل آگاه هستند. سیستم ذخیره سازی خود گوگل خود گوگل است و یکی از بهترین سرویس های ذخیره سازی موجود در بازار است. اگر حساب Google دارید، می‌توانید فوراً ۲ گیگابایت فضای رایگان در Google Drive را کاوش کنید و اگر به فضای بیشتری نیاز دارید، همیشه می‌توانید سهم خود از سهم ۲ گیگابایتی ۲ گیگابایت را با تکامل Google One افزایش دهید. متأسفانه اکثر مردم به این سرویس دسترسی ندارند یا از آن استفاده می کنند و یا اگر دارند بسیار کوچک است. اما به یاد داشته باشید که چگونه از پولی استفاده کنید و خدمات رایگان چیست، بهتر است از قابلیت های Google Drive استفاده کنید. در اینجا برخی از بهترین نکات و ترفندهایی را آورده ایم که به شما کمک می کند تا روش ساده تر و کارآمدتر استفاده از این سرویس را تجربه کنید.

روند 1: چگونه Google Drive را با فایل های به اشتراک گذاشته شده راحت تر کنم؟

داشتن داده های خود در هوا مزایای زیادی دارد، به خصوص اگر به طور خودکار از داده ها در Google Drive نسخه پشتیبان تهیه کنید. مشکل این است که پیدا کردن فایل خاصی که به اشتراک گذاشته یا با شخص دیگری به اشتراک گذاشته اید ممکن است دشوار باشد. می‌توانید از اپراتور برای یافتن فایل‌های راحت‌تر در Drive استفاده کنید، همه فایل‌های جستجوی عنوان حذف شده‌اند.

شما می توانید این کار را در خود گوشی یا کامپیوتر اندرویدی خود انجام دهید. برای گوشی‌های اندروید، ابتدا Google Drive را راه‌اندازی کنید. سپس نوار جستجو را در برنامه پیدا کنید. برای دریافت فایل هایی که با دیگران، مجری ها به اشتراک گذاشته می شوند : به استفاده کنید. برای ایجاد فایل هایی که شخصاً با ما به اشتراک می گذارید، از اپراتور. : از جانب استفاده کنید. آدرس ایمیل و اپراتور را که فایل را با آن به اشتراک گذاشته اید وارد کنید یا آن را با Search Edit در نوار به اشتراک بگذارید و وارد مطبوعات. برای خودتان، به آدرس ایمیل آشنا بروید من استفاده کنید.

همین اپراتورها می توانند از Google Drive در نسخه دسکتاپ نیز استفاده کنند. ابتدا Google Drive را در Reviewer باز کنید. کلمات کلیدی و کلمات کلیدی مشابه را در نوار جستجو جستجو کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید.

اگر دسکتاپ Google Drive دارید، پوشه را باز کنید و همان اپراتور و کلمات کلیدی را در نوار جستجو کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید بیابید.

مرحله دوم: اصلاح حد وسط در گوگل درایو

راه دیگر ایجاد سریع یک پوشه یا پوشه خاص است. با استفاده از گوگل درایو یا دسکتاپ و گوشی اندرویدی خود می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. به همین ترتیب، می توانید رسانه هایی برای برنامه یا حتی خود نظرسنجی از برنامه ایجاد کنید. برنامه Google Drive را روی لپ تاپ یا مرورگر اینترنت خود باز کنید. روی فایلی که می خواهید برای آن بسازید کلیک کنید، راست کلیک کرده و سپس روی آن کلیک کنید یک میانبر به Drive اضافه کنید کلیک.

برای انجام این عملیات روی گوشی خود، ابتدا Google Drive را راه اندازی کنید. فایل یا پوشه ای را که می خواهید برای آن ایجاد کنید پیدا کنید. روی سه نقطه روی فایل یا پوشه و سپس پشت آن کلیک کنید افزودن میانبر به Drive اصابت.

پس از انجام مراحل بالا، محل مکان خود را انتخاب کرده و ادامه دهید اضافه کردن (افزودن) ضربه زدن. همچنین می‌توانید رابط کاربری خود را برای چهار مکان که شامل این موارد می‌شوند راه‌اندازی کنید. درایو من، کامپیوترها، به اشتراک گذاشته شده با من و ستاره دار آن ها هستند.

مرحله 3: رنگ پوشه ها را در Google Drive تغییر دهید

همچنین می‌توانید با تغییر رنگ‌ها، تمام پوشه‌های Google Drive را ویرایش کنید. می توانید از روش های شخصی سازی استفاده کنید، به عنوان مثال، رنگ های سبز برای پوشه های مرتبط یا سایه های کاری برای پوشه های شخصی. در اینجا نحوه تغییر رنگ پوشه در بستر ذخیره سازی آورده شده است. برای نظرات شخصی کاربران، ابتدا Google Drive را در مرورگر دسکتاپ باز کنید. روی یک پوشه کلیک راست کرده و آن را از منو بکشید تغییر رنگ انتخاب کنید. سپس هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.

برای کاربران گوشی های اندرویدی که می خواهند چنین عملیاتی را در خود گوگل درایو انجام دهند، ابتدا برنامه گوگل درایو را باز کنید. در راه فایل ها ضربه بزنید و سپس یک پوشه را انتخاب کنید. پوشه را فشار داده و نگه دارید و سه نقطه را در گوشه بالا سمت راست بزنید. متشکرم تغییر رنگ (تغییر رنگ) را بزنید و رنگ نمای خود را انتخاب کنید.

Trend IV: مشاهده فایل فعالیت در Google Drive

گوگل همکاری در پروژه ها با همکاران یا دوستان را بسیار آسان کرده است. به عنوان مثال، می‌توانید فایل فعالیت را در Google Drive مشاهده کنید تا به شما کمک کند نظرات خود را به اشتراک بگذارید یا ببینید کسی فایل را حذف کرده است. اگر می خواهید این کار را به تنهایی انجام دهید، مراحل زیر را دنبال کنید.

برنامه Google Drive را در مرورگر دسکتاپ خود باز کنید. روی دایره زیر آیکون کلیک کرده و روی آن کلیک کنید. متشکرم فعالیت کلیک.

برای کاربران اندروید، ابتدا Google Drive را باز کنید. یک فایل را انتخاب کنید و سه نقطه روی آن بزنید. ادامه دارد جزئیات و فعالیت (جزئیات و عملکرد) ضربه بزنید و در نهایت موقعیت را پیدا کنید فعالیت مصمم باش

مرحله 5: آخرین فایل ها را در Google Drive کامپایل کنید

با خیال راحت تمام داده های خود را در Google Drive سازماندهی کنید. شما لازم نیست همه چیز را بکشید و مرتب کنید، فقط همه چیز را در انبوه دسته بندی کنید. می‌توانید فایل‌های خود را دوباره مرتب کنید و آنها را بر اساس نام، آخرین تغییر و آخرین بازیابی مرتب کنید. اگر کاربر یک کاربر دسکتاپ است، Google Drive را در مرورگر باز کنید. به دانبال بروید معیارهای مرتب سازی فعلی به (تنظیمات فعلی) برگردید و روی آن کلیک کنید. کامپایلر دوباره سفارش دهید برای تنظیم مجدد فایل های خود ویرایش کنید. سپس بر روی Flash کلیک کنید تا ترتیب از صعودی به نزولی تغییر کند.

همین را می توان در مورد کاربران تلفن نیز گفت. Google Drive را باز کنید. در راه فایل ها اصابت. گازینا مرتب کننده فعلی (تنظیم کننده فعلی) را در گوشه سمت راست پیدا کنید و آن را بزنید. روز شکرگزاری مرتب سازی شاخص (تنظیم معیارها) را انتخاب کنید. شما در Google Drive در همه سیستم عامل ها ذخیره خواهید شد. بنابراین، اگر فایل های خود را بر اساس دسکتاپ یا تلفن خود روی یک استاندارد تنظیم کنید، در دستگاه های دیگر نیز ظاهر می شود.

ششم: هرزنامه را در گوگل درایو مسدود کنید

ارسال هرزنامه بدون شک یکی از رایج ترین مشکلاتی است که از زمان پیدایش اینترنت گریبان گیر ما بوده است. متأسفانه، روبات‌ها و سایر کاربران اینترنت متوجه شده‌اند که می‌توانند خبرنامه‌هایی را برای ما به Google Drive ارسال کنند. برای مقابله با این مشکل آزاردهنده، می خواهیم به شما اشاره کنیم که چگونه هر حرف را در Google Drive مسدود کنید.

کاربران دسکتاپ ابتدا باید drive.google.com روی فایل کلیک کنید و سپس روی فایلی که می خواهید بلاک کنید، کلیک راست کنید. گازینا مسدود کردن منوی Draw را انتخاب کنید. در نهایت، یک بار دیگر، مسدود کردن برای خلاص شدن از شر این هرزنامه شیطانی کلیک کنید.

همچنین می توانید نتایج مشابهی را در تلفن اندرویدی خود دریافت کنید. برنامه Google Drive را اجرا کنید. فایلی را که می خواهید مسدود کنید فشار دهید و نگه دارید. در راه [email protected] را مسدود کنید (آدرس ایمیل، آدرس ایمیل) مسدود کردن اصابت.

اگر اشتباه یک نفر را مسدود کنید، به راحتی می توانید اشتباه خود را اصلاح کنید. می توانید به بخش مراجعه کنید مردم و اشتراک گذاری (افراد و مشارکت‌ها) تنظیمات حساب Google، هر کاربری را به طور خودکار از وب یا تلفن Android حذف کنید.

منبع: androidcentral

ترجمه: مصطفی گرفی-فرارو


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم