قهرمان مصری و روز قیامت استانداردهای دوگانه – ورزش سه


کد خبر: 1815321 |
23 اسفند 1400 ساعت 17:18 |
2,155 بازدید |

0
دیدگاہ

در حمایت از فلسطین

رهبر اسکواش مصر از استانداردهای دوگانه غرب و حمایت از فلسطین انتقاد کرد.

علی فرج اسکواش باز مصری که روز یکشنبه مقابل دیگو الیاس از پرو با نتیجه 3 بر 1 پیروز شد و قهرمان مسابقات جهانی اپتاسیا لندن شد، پس از این بازی ظاهرا بازی خود را دو برابر کرد و غرب حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد.

مرد شماره 2 اسکواش جهان پس از قهرمانی در این رقابت گفت: می خواهم چیزی بگویم که مرا آزار می دهد، اما می دانید که همه ما که در حال حاضر در صحنه جهانی اوکراین حضور داریم، چیزی از آنها ندیده ایم، ندیده ایم و ندیده ایم. او خوشحال نیست.

او گفت: «هیچ کس در دنیا قتل و ظلم را نمی پذیرد. ما هرگز اجازه نداریم در ورزش از سیاست صحبت کنیم، اما یک بار دیگر اجازه داده شده است، بنابراین اکنون که اجازه داریم در این مورد صحبت کنیم، امیدواریم مردم جهان در همه جا شاهد ظلم و ستم باشند. منظورم این است که فلسطینی‌ها این را در 74 سال تجربه کرده‌اند و حدس می‌زنم چون ما با رسانه‌های غربی در این مورد موافق نیستیم، نمی‌توانیم درباره آن صحبت کنیم، اما حالا که می‌توانیم درباره اوکراین صحبت کنیم، می‌توانیم درباره آن صحبت کنیم. فلسطین. پس لطفا این را در نظر داشته باشید. آ

بسیاری در شبکه های اجتماعی علی فرج را به دلیل اقدام جسورانه و شجاعانه او تحسین کرده اند و با توجه به اینکه جامعه بین المللی اکنون با توجه به دیدگاه واحد خود در مورد اوکراین، بهانه ای برای اجتناب از بحث درباره فلسطین ندارد.

برخی دیگر نیز با تشویق خود، رهبر اسکواش را به خاطر شجاعتش و تاکید بر اهمیت موضوع فلسطین تمجید کردند.

در اواخر ماه فوریه، محمد ابو تریک، مفسر سابق فوتبال و ورزش مصر، از بین خواست تا از نهادهای مربوطه بخواهد اسرائیل را از شرکت در رویدادهای ورزشی بین‌المللی منع کنند و خاطرنشان کرد: تیم‌های تحت رژیم صهیونیستی نیز با این واقعیت موافق هستند رژیم اشغالگر است که کودکان و زنان را در فلسطین کشته است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم