قوانین خاص در مورد مراسم و هزینه هارئیس قوه قضائیه در یک قانون اساسی خاص و با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و مردم، حداقل درخواست ها، تشریفات و هزینه های مردم را میسر خواهد کرد.

به گزارش مرکز قوه قضائیه، با تاکید بر حجت الاسلام والمسلمین محسنی بر اساس مدیریت هزینه ها و صرفه جویی در تمامی دستگاه های قوه قضائیه، رئیس کل دادگستری مرکز نیز تشریح کرد. حمایت از قوه قضائیه در صورت لزوم برای به حداقل رساندن و به حداقل رساندن هزینه ها و رویه های مربوط به برنامه های مربوط به رئیس قوه قضاییه.

بر این اساس، رئیس قوه قضائیه دستور داده است علاوه بر خویشتن داری مناسب، اقدامات مقتضی را برای کاهش مزاحمت ها و هزینه های خوداشتغالی در اقدامات و برنامه های خود انجام دهد.

رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای عالی قضایی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، این موضوع را ناشی از اعمال تحریم ها و سایر دلایل سوء مدیریت دانست. نیاز اجتناب‌ناپذیری برای بهبود روش کار و مدیریت تفاوت‌هایمان در طول سال‌ها وجود دارد.

رئیس قوه قضائیه با ذکر مصادیق در این زمینه گفت: اگر مسئول حراست و تشریفات، محل سکونت یا دفتر خود هزینه مضاعف داشت باید این سیاست را تغییر دهد و شاهد دیگری نداشته باشیم. اگر قرار است از یک دستگاه بر روی یک دستگاه استفاده شود، ممکن است هزینه های مربوط به ساخت خودرو به هزینه ساخت و اصلاح کاهش یابد.

وی بر ضرورت توجه به قوه قضائیه تاکید کرد و گفت: اکنون با توجه به بحران در گذر زمان اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

بر همین اساس آخرین سفر حجت الاسلام والمسلمین محسنی ضایی اصفهان بدون تشریفات انجام شد و طبق قانون اساسی رئیس قوه قضائیه فرودگاه اصفهان با استقبال معمول از سوی مقامات عالی رتبه مواجه نشد. مقامات رتبه بندی

گفته می شود با آخرین دستور حجت الاسلام والمسلمین محسنی در راستای مدیریت و مبارزه عدالت خواهانه در قوه قضائیه، زین پس تا آنجا که امکان داشت بدون انجام تشریفات رسمی به ریاست قوه قضائیه سفر کرد. حوزه حفاظت و ارتباطات


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم