قیمت مناسب یک کیلو بره چقدر است؟در روزهای اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز افزایش یافته و همین امر موجب ورود دولت برای عرضه شده است. حامیان پرونده او تلاش کرده اند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند.

به گفته خبرنگاران، خودی ها نیز بر افزایش عرضه و توسعه سد اصرار داشتند. در نهایت ادامه این روند در دفتر معاون اول رئیس جمهور به منظور افزایش قیمت جلسه شعبان در دفتر وزیر جهاد صورت گرفت.

در نتیجه این جلسه، تنظیم بازار ممنوعیت صادرات را ترتیب داد و عرضه و تقاضای گوشت گاو و بز را متوقف کرد و دلالان و مافیا تنها کسانی هستند که تلاش می کنند زمینه را برای واردات گوشت فراهم کنند.

انتظارات از سطح بازار حاکی از آن است که قیمت قانونی هر کیلوگرم گوشت گوسفندی ۷ تا ۸ هزار تومان، گوشت گوساله ۵ تا ۶ هزار تومان و گوشت مختلط ۴ تا ۵ هزار تومان است.

در آخرین جلسه روز کاری کارگروه سازمان بازار و محصولات کشاورزی، قیمت هر کیلو گوشت گاو صد هزار تومان، بسته بندی گوشت گرم بازار کیلویی هزار پوند، گوشت گوشت چرخشی بسته بندی 4000 تومانی و گوشت گوسفندی بز، لاشه گرم 4000 تومانی و تومانی از سوی تولیدکنندگان نسبت به قیمت های اعلام شده اعتراضی اعلام شده و مدام تاکید کرده اند که عرضه کمتر از قیمت معقول برای ایجاد بازار اجاره است.

قیمت مناسب هر کیلو گوشت گوسفند 7000 تومان

رئیس شرکت دام سابک با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم ماهی زنده به ازای هر کشور 3000 تومان بوده است، گفت: هنوز مصوب نشده است.

وی گفت: اگرچه وزیر جهاد کشاورزی قول داده است که صنعت طیور و صنعتی فراهم شده است، اما این سوال وجود دارد که برای سبک و سنت پایدار چه اقداماتی انجام شده است که همچنان در انتظار بحث است.

رئیس جمهور دادرس قیمت مناسب هر کیلو گوشت گوسفند را 7 تا 8 هزار تومان اعلام کرد.

بنابراین طبق آمار انجمن های تشکیل و تولید، با توجه به جمعیت، بهترین شرایط را داریم و بیش از 1 میلیون راس پاییز و زمستان داریم که مشکلی نداریم.

توزیع گوشت تا ماه مبارک رمضان ادامه دارد

عربشاهی رئیس سازمان همیاری مرکزی سازمان مخابرات گفت:

مقامات سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) با توزیع کالاهای اساسی از طریق پلتفرم های آنلاین موافقت کردند.

همانطور که گفته شد، در صورت مناسب بودن زیرساخت ها، توزیع از طریق بسترهای دیگر در استان های دیگر آغاز می شود.

با توجه به تجهیزات و تلاطم قیمت مرغ و بذر طیور در آبان، همکاری سازمان با بازار و عرضه کالاهای اینترنتی به بازار آرامش که پیش بینی می شود در بازار گوشت از تعادل نسبی برخوردار باشد.

قیمت گوشت گاو 3000 تومانی جای سوال دارد

مقدسی رئیس انجمن گاوداران گفت: در حال حاضر این شرکت از خرید کالا با قیمت کیلویی 7 هزار تومان حمایت می کند در حالی که در بازار آزاد حداکثر 5 هزار تومان است.

به گفته وی، با وجود اینکه عرضه آناناس با قیمت کمتری به پایان رسیده است، اما این سوال مطرح است که چرا مردم باید گوشت گران بخرند.

به گفته منبع، اکثر دست اندرکاران تولید گوشت، مافیای گوشت و دلالان در حال آماده سازی قیمت گوشت در بازار برای التهاب برای واردات گوشت هستند تا استقلال غذا را زیر سوال ببرند.

مقدسی گفت: با توجه به التهاب بازار گوشت صادرات متوقف شده در حالی که با وجود مجوز صادرات 5 هزار راس، یک راس صادر نشده است.

بسیاری از انجمن ها و اتحادیه های تولیدی روس ها بر این باورند که علیرغم اتفاقی که دارند، به تولید پشت نکرده و قدرت را حفظ کرده اند، اما در مقابل آن، کار را به دست گرفته اند و به دنبال سودهای کلان هستند.

رئیس انجمن صنفی گودران گفت: با توجه به قیمت فعلی، حداکثر قیمت هر کیلو گوشت گاو باید 7 هزار تومان باشد و عرضه با قیمت 3 تا 5 هزار تومان در بازار حق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان است. زیرا در صورت قیمت خرید.» با قیمت واقعی 5000 تومان، قیمت گوشت سالانه نباید بیش از 5000 تومان باشد.

ارتباطات نادرست گران قیمت برای صادرات هزینه ندارد

منصور پوریان رئیس شورای تامین کنندگان با اشاره به اینکه قیمت اخیر بازار گوشت قابل توجیه نیست، افزود:

وی افزود: اگرچه قیمت تمام شده تولید برای تولیدکنندگان بیشتر است، اما قیمت های فعلی بازار یکسان نیست.

قیمت یک کیلوگرم لاشه گوسفند به قیمت عمده فروشی 5000 تومان و لاشه گوساله 5000 تومان اعلام شد.

به گفته مسئولان، در حال حاضر هر کیلوگرم لاشه گوسفند باید در خرده فروشی با نرخ سود 2 درصد تا 3 هزار تومان و گوساله بین 3 تا 5 هزار تومان در خرده فروشی عرضه شود.

رئیس شورای تامین کنندگان درباره آینده بازار گوشت اظهار داشت: با وجود تولید و عرضه انبوه گوشت، قیمت ها به قدری افزایش یافته که هیچ گونه ارتباطی در این زمینه وجود ندارد.

اگرچه بسیاری از فعالان بازار متاثر از جهش اخیر صادرات هستند، اما سطح صادرات با حجم مجاز صادرات همخوانی ندارد که می تواند بازار را تحت تأثیر قرار دهد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم