محتویات صندوق های مالیاتی خالی استدر صورتی که طبق اعلام سازمان امور مالیاتی، صاحبان خانه های خالی تنها یک روز دیگر فرصت دارند مالیات متعلقه را پرداخت کنند، حتی آن دسته از اشخاصی که به دلیل یک واحد با محتوای خالی ارتباطی ندارند. موضوع مسکونی.و … اعتراض می کنند ممکن است با توضیح مذکور این توضیح مالیاتی را قبول نکنند.

به گزارش ایسنا، بر اساس این گزارش، برای دو هزار واحدی در خانه های خالی از سکنه فرار مالیاتی صادر شده است که این افراد فرصت دارند مالیات خود را پرداخت کنند و در صورت فرار مالیاتی، اقدامات لازم را انجام دهند.

در این میان برخی از افرادی که مبنی بر جای خالی فرار مالیاتی مبنی بر مشمول شدن در اعتراض مالیاتی و اعلام فراموشی اموال و اموال خود را به ساکنان اطلاع داده اند پیام سازمان مالیاتی دریافت کردند. ثبت نام، خانه در سازمان مالیاتی به نام عمه خالی نامیده می شود. آنها در حال حاضر در آن خانه زندگی می کنند.

در همین حال برخی از مخاطبان اعلام می کنند که به خاطر شهروندان، خانه مالیاتی که خالی اعلام شده تخریب شده و در حال تخریب است.

در این راستا در اقدامات انجام شده از سوی سازمان ارتقای مالیات عنوان شده است که پرداخت مالیات خانه های خالی از طریق خدمات الکترونیکی این سازمان با علامت My.tax.gov.ir و در این مکان افراد انجام می شود. می توانند واحدهای خالی مالیات را شامل شوند.

ضمناً با ورود صفحه، صفحات مربوط به مالیات در واحدهای مسکونی خالی می‌شوند و دو گزینه «قبول و پرداخت» و «عدم قبولی» مواجه می‌شوند که این افراد ممکن است هیچ گونه تشخیص مالیاتی را برای هیچ‌کدام از افراد قبول نکنند. دلیل تا زمانی که پرونده در امور مالیاتی سازمان رسیدگی نشود، توضیح پذیرفته نمی شود.

بر اساس این گزارش، بر اساس قانون بست های خالی مجلس عوام در سال گذشته، در صورتی که فرد مجرد ساکن شهرهای بالای 5000 نفر بیش از 3 روز خالی باشد، مشمول مالیات و علاوه بر مدت مذکور می شود. مالیات ماهانه شامل می شود.بر اساس اجاره نامه مالیاتی نرخ سال اول معادل شش مالیات، سال دوم معادل 3 مالیات و سال سوم معادل 3 مالیات معادل خواهد بود. .

در این بین وظیفه شناسایی خانه های خالی از طریق اداره املاک و مسکن به وزارت راه و شهرسازی واگذار شده است که این خانه ها در وزارت امور مالیاتی، وزارت راه و شهرسازی با نام عمه خالی نامیده می شوند. .


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم