مشاوره رایگان در مورد قانون ارزشمند جذب

لیست دقیق تر را می توان در اینجا یافت. همانطور که از لیستی که چند صفحه بعدی را پوشش می دهد، می بینید، کارمزدهای زیادی وجود دارد که ممکن است بتوانید وام دهنده را متقاعد کنید که آنها را کاهش دهد یا کاهش دهد. این فقط برای اطمینان از این است که از آخرین بررسی، هیچ تغییری، مانند ساختارهای جدید یا تجاوز به ملک، وجود نداشته است. چیزهایی مانند شناور شدن یا شکستن اجسام جامد بدون درد یا آسیب. سپس چیزهایی را می بینم که از دیدگاه قبلی خود نمی توانستم ببینم یا درک کنم.

وام دهندگان می خواهند ثبات را ببینند، به این معنی که آنها هر گونه تاخیر در پرداخت را در طول دو سال گذشته سابقه اعتباری شما از نزدیک بررسی می کنند. مالیات های بسته — بسته به ایالتی که در آن زندگی می کنید، باید از سه تا هشت (یا بیشتر) ماه مالیات در زمان بسته شدن پرداخت کنید، یا پول را در یک حساب امانی برای پرداخت های بعدی در طول سال قرار دهید. ممکن است مجبور شوید با وام دهندگان بیشتری صحبت کنید یا به نرخ بهره بالاتر رضایت دهید. اگر چنین است، ممکن است بخواهید آزمایش کیفیت آب خود را انجام دهید. در برخی مناطق، آزمایش آب به معنای بررسی فقط کمیت آب موجود در خانه است، نه کیفیت.

این باعث می شود نسبت مسکن به بدهی شما 27/38 باشد.

با این حال، اگر خانه گران‌تری را انتخاب کنند، باید هزینه PMI را بپردازند. بیمه رهن خصوصی (PMI) – اگر پیش پرداخت شما کمتر از 20 درصد ارزش خانه باشد، ممکن است ملزم به خرید بیمه وام مسکن باشید. پس از اینکه فردی و فانی وام مسکن را از وام دهندگان خریدند، آنها را به عنوان اوراق بهادار در بازار اوراق قرضه می فروشند. بزرگترین خریداران وام مسکن در بازار ثانویه دو شرکت تحت حمایت دولت (GSEs) هستند: انجمن ملی وام مسکن فدرال (Fannie Mae) و شرکت فدرال وام مسکن وام مسکن (Freddie Mac). با کشوری به وسعت ایالات متحده، ساکنان مدت‌هاست که انباشتن در ماشین و گذراندن یک یا دو هفته در کاوش در سرزمین خود را عاشقانه و جذاب می‌دانند. بیمه عنوان — اگر شرکت عنوان چیزی را در طول جستجوی عنوان از دست داد، خوشحال خواهید شد که بیمه عنوان دارید. بیمه خصوصی وام مسکن (PMI) می‌تواند به شما کمک کند با پیش‌پرداخت 20 درصدی یا کمتر، وام مسکنی را که می‌خواهید به دست آورید. این باعث می شود نسبت مسکن به بدهی شما 27/38 باشد. وام دهندگان معمولاً از دو عدد کوچکتر استفاده می کنند، در این مورد محدودیت 28 درصدی 816 دلار است، اما ممکن است مجبور شوید پیش پرداخت بزرگتری داشته باشید یا با وام دهنده مذاکره کنید.

Law Of Attraction

وام دهندگان به دنبال شغل ثابت با یک کارفرما برای دو سال گذشته (یا حداقل اشتغال در همان زمینه) هستند. از آنجایی که بسته شدن یک فرآیند قانونی است، اغلب شامل یک وکیل یا حداقل یک دارنده امانی شخص ثالث می شود. همچنین یکی از کم هزینه ترین انواع بیمه است. حق بیمه معمولاً بخشی از پرداخت ماهانه وام مسکن شما خواهد بود و به همان حساب سپرده ای که مالیات ها و هزینه های بیمه صاحب خانه پرداخت می شود، منتقل می شود.

یک Law Of Attraction بسازید که هر کسی به آن افتخار کند

کل هزینه وام مسکن بسیار بیشتر از پرداخت ماهانه وام مسکن است. شرایط خاصی وجود دارد که ممکن است وام شما را از این قاعده مستثنی کند — به عنوان مثال، اگر پرداخت های خود را جاری نگه ندارید، اگر وام شما پرخطر تلقی می شود یا اگر دارایی های دیگری بر روی ملک دارید. در سال 1998، قانون حمایت از صاحبان خانه قوانینی را برای وام های مسکن امضا شده در 29 ژوئیه 1999 یا پس از آن وضع کرد، که مستلزم خاتمه خودکار PMI پس از رسیدن به 22 درصد حقوق صاحبان خانه بر اساس ارزش اصلی ملک است. اگر وام مسکن شما قبل از آن تاریخ امضا شده باشد، می‌توانید پس از رسیدن به رقم جادویی 20 درصد، لغو PMI را درخواست کنید، اما وام دهنده شما طبق قانون ملزم به لغو آن نیست. همچنین اگر وام مسکن شما پس از آن تاریخ امضا شده باشد، می توانید درخواست کنید که PMI پس از رسیدن به 20 درصد کاهش یابد.

اگر شما فردی هستید که نسبت به زندگی احساس خوش بین، مشتاق، پرشور، خوشحال و سپاسگزار می کنید، پس این انرژی مثبتی که ارسال می کنید در قالب تأثیرات مثبت، افراد و فرصت هایی به شما بازگردانده می شود تا به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند. شما باید این حق بیمه های PMI را تا زمانی که به شرط 20 یا 25 درصدی برسید – بپردازید – یا می توانند تا پایان عمر وام ادامه پیدا کنند. بیمه صاحب خانه و خطر — شما باید این سیاست ها (و حق بیمه سال اول پیش پرداخت) را در زمان بسته شدن در اکثر ایالت ها داشته باشید.

روزنامه نگاری راهی عالی برای هماهنگی با جهان هستی است.

اما اگر ما همیشه در حال تنظیم و تصمیم گیری خارج از موقعیتی برای خود هستیم و از شهود خود پیروی می کنیم، شاید این فقط باشد، قبل از اینکه آماده شویم باید درس هایی را یاد بگیریم. باید تعجب کنید که زندگی شما برای بقیه جهان چیست (چون هرکسی در زندگی جایگاه و نقشی دارد). انیشتین همچنین پیشنهاد کرد که جهان به عنوان یک تکینگی آغاز شده است، نقطه ای با حجم صفر و چگالی نامحدود که شامل تمام ماده جهان است. روزنامه نگاری راهی عالی برای هماهنگی با جهان هستی است. به طور معمول، شما بین 3 تا 6 درصد از کل مبلغ وام خود را در هزینه های بسته شدن پرداخت می کنید – این به معنای 3000 تا 6000 دلار در صورت دریافت وام 100000 دلاری است. شما باید آن ها را به 800 دلار وام مسکن اضافه کنید تا کل بدهی خود را بدانید. مجموعاً 1115 دلار است که تقریباً 38 درصد از درآمد ناخالص شما است. وام دهنده شما در این مورد نمی داند، بنابراین وام مسکن 1400 دلاری که می گوید شما واجد شرایط امروز هستید ممکن است در پنج سال آینده با بودجه واقعی شما مطابقت نداشته باشد – به خصوص اگر شاهد افزایش بیش از حد درآمد خود در آن دوره نباشید.

استرس را از Law Of Attraction دور کن

اکنون که در نهایت فروش را بسته اید – بله، ممکن است مجبور باشید برای چیز دیگری هزینه کنید. «ما توانایی فکر کردن را داریم، می‌توانیم هر چیزی که بخواهیم فکر کنیم. ممکن است فکر کنید که فراوانی کافی ندارید، اما می توانید در زندگی خود به دنبال فراوانی باشید. ممکن است مجبور شوید شخصیت خود را توسعه دهید، یک مهارت جدید بیاموزید، مغز خود را دوباره آموزش دهید، عادات خود را تغییر دهید، یا ترکیبی از همه اینها. یکی از مؤلفه‌های کلیدی فلسفه این ایده است که برای تغییر مؤثر الگوهای تفکر منفی، فرد باید «احساس» کند (از طریق تجسم خلاق) که تغییرات مورد نظر قبلاً رخ داده است. وقتی چیزی را می خواهید، باید افکار و توجه خود را روی آن متمرکز کنید. با فکر کردن شدید، ارتعاشاتی از خود ساطع می کنید که چیزهای مثبت را به زندگی شما جذب می کند. به همین دلیل است که وقتی از قصد کنترل مثبت فکر می کنیم، در تلاش برای نشان دادن آنچه می خواهیم، ​​اغلب موفق نمی شویم، زیرا هر کاری که از قصد کنترل انجام می شود – حتی تفکر مثبت – فرکانس را کاهش می دهد.

به عبارت دیگر، اگر مثبت فکر کنید، تجربیات مثبت دریافت می کنید و بالعکس. شما روی چیزهای مثبتی مانند زندگی رویایی خود و قدردانی از چیزهای بزرگی که در زندگی دارید تمرکز خواهید کرد و بیشتر متوجه خواهید شد که در زندگی به کجا می خواهید بروید و اهدافتان چیست. آیا می دانستید که مانند یک آهنربا، نگرش ها، افکار، انتظارات و باورهای شما همه و هر چیزی را که وارد زندگی شما می شود، چه مثبت و چه منفی، جذب می کند؟ با وجود اینکه تمرکز بر افکار منفی آسان تر است، اما آنها چیزی را که می خواهید برای شما به ارمغان نمی آورند. تمرکز بر قانون جذب به سلامتی ما مربوط می شود، به ویژه اینکه چگونه می توانیم بدن خود را با قدرت ذهن خود درمان کنیم… وقتی به چیزی که می خواهید علاقه مند هستید، فکری را فعال می کنید و قانون جذب – لطفا روی صفحه بعدی کلیک کنید https://www.drgilaki.com/questions/question/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%B9%D8%A7-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%9F – پاسخ دادن به آن فکر و آوردن چیزها و شرایطی که با افکار و احساسات شما مطابقت دارد. همانطور که آنها در مورد این چیزها متفاوت فکر می کردند، ذهن آنها امکاناتی را که در برابر آنها قرار داشت گسترش داد.

هرچه بیشتر به این فکر می کردم که یک شخص چقدر برایم آزاردهنده است، در واقع آزاردهنده تر به نظر می رسید. به درآمدی که به دست می آورید نگاهی بیندازید، افرادی را می شناسید که بسیار بیشتر از شما پول در می آورند و آنها به اندازه شما درخشان نیستند، افرادی را می شناسید که کسب و کارهای بسیار موفقی ایجاد کرده اند و به نظر باهوش نیستند. مثل تو. این امر به ویژه برای خریداران جوان‌تری که سال‌های زیادی برای پس‌انداز ندارند، اما می‌خواهند از مزایای مالیاتی و جنبه‌های سرمایه‌گذاری مالکیت خانه لذت ببرند، مفید است. اگر خانه ویران شود، این بیمه از سرمایه شما (و وام دهنده) محافظت می کند. آنها وام مسکن شما را با فروش آن در بازار سرمایه گذاری ثانویه نقد می کنند. وام دهنده سود آن کسری از یک ماه را قبل از اولین پرداخت رسمی وام مسکن شما محاسبه می کند. برای وام 100000 دلاری با پیش پرداخت 10 درصد، میانگین هزینه PMI ممکن است 40 دلار در ماه باشد.

این یک استراتژی خوب است که بسته شدن خود را برای پایان ماه برنامه ریزی کنید تا میزان بهره از پیش پرداخت شده را کاهش دهید. مقدار پولی که باید برای هزینه های بسته شدن بپردازید بسته به منطقه بسیار متفاوت است. آیا ایمان خود را از دست داده اید؟ قانون رویه‌های تسویه املاک وام‌دهنده‌ها را ملزم می‌کند که تخمینی با حسن نیت از هزینه‌های بسته شدن ظرف سه روز پس از دریافت درخواست شما ارائه کنند. هدف واقعی این نوشته ها، در صورت وجود، بیدار کردن شناخت ماهیت واقعی شماست. تکنیک های ارائه شده واقعی هستند، اما برای تسلط بر آنها نیاز به زمان، صبر و تمرین دارد. آیا همیشه در ترس و کمبود هستید یا در حال کار برای دیدن پول و فرصت در اطراف هستید؟ آیا ایده توانمند ساختن یک انسان دیگر برای زنده شدن واقعی، پس گرفتن قدرت شخصی آنها و به یاد آوردن آنها واقعاً دنیای شما را تکان می دهد؟ اما اگر افکار خود را به این واقعیت هدایت کنید که شما یک فرد عالی هستید که شایسته یافتن شریک روحی او هستید، تفاوت قابل توجهی را متوجه خواهید شد. ناگهان متوجه خواهید شد که در حال گفتگو با افراد برای همکاری، گسترش دامنه دسترسی خود و یافتن راه هایی برای کسب درآمد هستید.

و بله، این دو طرف است. و بله، من می‌دانم که دیگران به شما می‌گویند که چگونه هنگام تجلی کار شما نیست. من قبلاً چنین چیزی را نشان می دادم، درست است؟ زمان ایده آل برای انجام تظاهرات 55×5 صبح زود به محض بیدار شدن از خواب یا شب درست قبل از خواب است. بنابراین، روتین ظهر می تواند کوتاه تر از روتین های صبح و شب باشد، اما باید بسیار قدرتمند نیز باشد. شما همچنین می توانید آن امتیازات را از مالیات بر درآمد فدرال خود کسر کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم