نامه انتقادی؛ نماینده به رئیس جمهورمجلس نمایندگان در نامه خود به رئیس جمهور از ادغام وزارتخانه های کمکی پارلمانی و کاهش ساختار تشکیلاتی این نهادهای کمکی به «مرکز» انتقاد کرده و آن را «بی وجدان» خوانده است.

متن کامل این گزارش به شرح زیر است:

حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

درود بر شما

در عین حال که وجه اشتراک دولت و مجلس نمایندگان، تعامل و تفاهم و همزیستی وجود دارد، در شرایط فعلی رفتار فکری، مذاکره و سیاسی با اصول مشترک و قابل قبول، نمایندگان مردم. درگیر و «ناخواسته» در کمترین زمان ممکن استفاده می شود.

افشای تصمیم گیران در قوه مجریه وزارت مدیریت برای مسئولیت جویی و پاسخگویی و کوتاهی در کار مردم و قناعت از طریق دستگاه های مختلف که به نوبه خود نارضایتی مردم و مراجعین را به دنبال دارد. جناب عالی به خوبی می دانند که معرفی حقایق موجود به نمایندگان و ایجاد انسجام و هماهنگی بین مجلس و دولت در جهت حل مشکلات مردم از ماموریت های شخصی وزارتخانه های مجلس بهانه دولت کوچک است. تشکیل یا ایجاد یک ساختار سازمانی جدید گامی در جهت درست نیست، آن را رد کنید.

تجربه کاهش تلخ جایگاه معاونت پارلمانی در یکی از دو وزارتخانه و علت مشکلات موجود در روابط مجلس نمایندگان و وزارتخانه های مجلس عوام وزارت کشور بسیار ضعیف عمل کرده است و این امر سفارش باعث نارضایتی مشتریان شده است.

علی منتظر این دستور برای حفظ تعامل و همدلی دولت و مجلس است که سرمایه بزرگی برای نظام است و باید از آن به خوبی استفاده کرد. علاوه بر حصول اطمینان از ادغام کلیه معاضدت های حقوقی در رابطه با حفظ معاضدت حقوقی و امور پارلمانی در ساختار سازمانی کلیه وزارتخانه ها، اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم