نخست وزیر مودی: فناوری اکنون به یک سلاح بالقوه در دستگاه های امنیتی تبدیل شده است


دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی که در یک سفر دو روزه به گجرات سفر کرده است، صبح روز شنبه (12 مارس) در دانشگاه راشتریا راکشا در منطقه لاواد گاندیناگار سخنرانی کرد. وی در سخنرانی خود از نیروهای امنیتی تمجید کرد و بر مشارکت آنها در مبارزه هند علیه همه گیری کووید-19 تاکید کرد.

نخست وزیر پس از سخنرانی خود در دانشگاه، در توییتر تشکر کرد و اعلام کرد که ساختمانی در دانشگاه نیز وقف ملت خواهد شد.

نخست وزیر کشور با تاکید بر نقش فناوری در امنیت کشور گفت: فناوری اکنون به یک سلاح بالقوه در دستگاه های امنیتی تبدیل شده است، تربیت بدنی من برای حضور در نیروهای امنیتی کافی نیست، اکنون افراد دارای توانمندی خاص نیز می توانند به امنیت کمک کنند. بخش علیرغم عدم آمادگی جسمانی.”

نخست‌وزیر مودی افزود: «ما در طول همه‌گیری کووید دیده‌ایم که بسیاری از پلیس‌های یونیفورم در طول قرنطینه به نیازمندان غذا و دارو می‌دادند. مردم چهره انسانی پلیس را دیدند.»

نخست وزیر مودی پیشنهاد کرد پرسنل پلیس باید به گونه ای آموزش ببینند که درک مردم از پلیس را تغییر دهد. این تصور در مورد پلیس وجود دارد که از آنها دوری کنید، این در مورد ارتش نیز صادق نیست.

نخست وزیر با تاکید بر لزوم اصلاحات در جذب نیرو در نیروهای امنیتی گفت: بعد از استقلال، استخدام در نظم و قانون نیاز به اصلاح داشت که متاسفانه ما عقب ماندیم.

سفر دو روزه نخست وزیر مودی به گجرات در روز جمعه (11 مارس) آغاز شد، جایی که وی یک نمایش جاده ای از فرودگاه تا دفتر BJP، کمالم برگزار کرد و پس از آن با رهبران حزب در احمدآباد دیدار کرد.

علاوه بر این، نخست وزیر در GMDC Ground در احمدآباد با یک Maha-Panchayat Sammelan سخنرانی کرد و سپس با مادرش Heeraben Modi در اقامتگاه او در Gandhinagar ملاقات کرد.

او همچنین ریاست جلسه Shree Somnath Trust را بر عهده داشت تا در مورد اقدامات در حال ارتقاء زیرساخت ها در منطقه بحث کند.

تلویزیون زنده
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم