نسخه جدید جذاب اینستاگرام جذاب


در رفتناغراق نیست اگر بگوییم اینستاگرام روزانه مملو از درخواست های کاربران با حساب های هک شده است. اما هیچ دفاعی بهتر از موارد قبلی نیست، چیزی که در اینستاگرام کم است.

طبق گزارشات فرارو، اخیراً این شبکه غول پیکر از ابزارهای تامین اجتماعی برای کمک به شما در جلوگیری از هک شدن اکانت اینستاگرام خود استفاده کرده است. این ابزارها قطعا بی عیب و نقص نیستند. پس از معرفی Security Checkup برای کاربران اینستاگرام که فکر می‌کنند حساب‌هایشان در سال گذشته هک شده است، این ویژگی اکنون برای همه و در همه پلتفرم‌ها در دسترس است.

Security Checkup یک ویژگی بسیار خوب است که به ما اجازه می دهد تا به کاربران اینستاگرام دستور دهیم تا حساب های خود را به اشتراک بگذارند، از جمله ورود فعالیت به سیستم، تأیید اطلاعات، تأیید حساب هایی که اطلاعات را در سیستم به اشتراک می گذارند، و حساب های بازیابی اطلاعات تماس قدیمی. آدرس ایمیل) باور کنید. می توانید این ویژگی را در منوی منوی نمایه / تنظیمات / امنیت / بررسی امنیتی مشاهده کنید.

برای اطمینان از اکانت اینستاگرام خود، توصیه می‌کنیم امتیاز هویت دو مرحله‌ای را از طریق واتس‌اپ فعال کنید، قابلیتی که در حال حاضر در بخش‌هایی از کشور موجود است. حریم خصوصی هویت را نیز می توان در دو مرحله با استفاده از تعدادی تلفن یا برنامه های حفظ حریم خصوصی مانند Duo Mobile و Google Authentication فعال کرد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم اینستاگرام جدید امکان حذف پست ها است. شاید این ویژگی ساده به نظر برسد، اما اینستاگرام این قابلیت را ندارد. همچنین می‌توانید استوری‌ها، IGTV، Reels و همه تعاملات مانند نظرات، لایک‌ها، نظرات، داستان‌های استیکر و غیره را حذف و حذف کنید. اینستاگرام علاوه بر امکان حذف و بایگانی محتوا، محتوا و فیلتر محتوا و تعاملات مبتنی بر تاریخچه و کاوش در نظرات گذشته، لایک ها و پاسخ های استوری ها در فضاهای زمانی خاص را با ویژگی های خاص خود اضافه کرده است.

اینستاگرام چند ویژگی خاص به خود نسخه جدید اضافه می کند! // در حین ویرایش

تمامی این ابزارهای مدیریت اکانت اینستاگرام برای مشاهده در پروفایل اینستاگرام در دسترس شما هستند. برای این کار سه خط سمت راست بالا و سپس Your Activity را انتخاب کنید. اینستاگرام نیز با استفاده از این ویژگی ویژه که به شما امکان می‌دهد به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید تا دوستانتان هویت خود را تأیید کنند، در حال آزمایش است. پس از آن آنها می توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند. در حال حاضر این ویژگی منتشر نشده است.

منبع: phonearena


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم