هرگز این کارها را با معده خالی انجام ندهیدمتخصصان سلامت می گویند در ساعات اولیه صبح مکانیسم های بدن کار می کنند، بنابراین بهتر است غذاهای سبک یا بدون ایجاد تلاطم در شکم مصرف شود. برای این منظور باید بدانیم که این مواد را صبح ناشتا مصرف نکنیم.

اکثر مردم روز خود را با یک فنجان قهوه یا چای داغ شروع می کنند، بدون اینکه بدانند ممکن است اسیدی باشد. خب، بر اساس نتایج این مطالعات، این عادتی است که باید به خاطر سلامت فردی تغییر کند.

اصولاً متخصصان سلامت می گویند که در ساعات اولیه صبح مکانیسم های بدن کار می کنند، بنابراین هیچ مکمل غذایی یا حتی شکم در شکم ایجاد نمی شود. برای درک این موضوع، اول از همه باید درک کنید که بهتر است صبح ها با معده خالی از مصرف آنها اجتناب کنید. کمبود سوخت در ساعات اولیه صبح می تواند بدن را به اشکال مختلف تحت تاثیر قرار دهد و همه این عواقب به رژیم مربوط نمی شود.

به گزارش تایمز آف سوفاندیا، برخی از کارگران هرگز نباید با معده خالی یا در طی یک دوره زمانی غذا بخورند.

هرگز از داروهای ضد التهابی استفاده نکنید

داروها را طبق معمول نباید با معده خالی مصرف کرد، به خصوص اگر ضد التهاب باشند. در صورت هرگونه توصیه غذایی از قبل، با پزشک خود در مورد این موضوع مشورت کنید.

هرگز نخوابید

بین آخرین وعده غذا و زمان خواب باید دو تا سه ساعت فاصله باشد، اما این بدان معنا نیست که احساس تهوع حالت خواب آلودگی است، بلکه به این معناست که می توانید قبل از خواب یک لیوان شیر یا یک سیب را قورت دهید. .

هرگز الکل ننوشید

مصرف الکل یک مزاحم کلی است و به دلایل بهداشتی باید از مصرف آن اجتناب کرد. اما بدتر از نوشیدن الکل معده خالی است، زیرا در این مرحله میزان الکل جذب شده در بدن بیش از حد است که به نوبه خود بر قلب، کبد و کلیه ها تأثیر می گذارد.

هرگز تصمیم نگیرید

تصمیم گیری با معده خالی ممکن است اعمالی را تغییر دهد که ممکن است بعداً پشیمان شوند.

به هیچ وجه نمی‌خواهم این را به مادر توصیه کنم که غیرفعال باشد

ورزش با معده خالی ممکن است بر توانایی شما برای جذب حداکثری پتانسیل هایتان تأثیر بگذارد، زیرا بدن شما انرژی کمتری احساس می کند، بنابراین بهتر است قبل از حرکت میوه و آجیل بخورید.

هرگز بحث نکنید

خشم ذهنیت درستی ندارد که بتواند ذهن و قدرت تفکر را مختل کند و شرایط را تشدید کند.

هرگز مذاکره نکنید

اگر نمی‌خواهید ناامید شوید، اگر نمی‌توانید زمین مناسبی داشته باشید، روی یک کاپو خوب سرمایه‌گذاری کنید.

هرگز مواد غذایی نخرید

خرید غذا با معده خالی اشتباه بزرگی است. این می تواند منبع ناامیدی و سرخوردگی بزرگی برای شما و خانواده تان باشد. در نهایت، غذاهای حاوی کربوهیدرات و قند را انتخاب کنید.

به هیچ وجه نمی‌خواهم این را به مادر توصیه کنم که غیرفعال باشد

آیا آدامز اغلب اشتباه می کند؟ آیا معده را خالی می گذارد؟ اگر پاسخ شما مثبت است، باید گفت که می تواند باعث التهاب در معده شود.

هرگز قهوه مصرف نکنید

نوشیدن قهوه با معده خالی توصیه نمی شود. این نه تنها باعث سوزش سر دل می شود، بلکه باعث ایجاد مشکلاتی نیز می شود. اکثر مردم، حتی پس از نوشیدن یک فنجان قهوه، وعده حذف میان وعده صبحگاهی خود را می دهند که می تواند این وضعیت را تشدید کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم