واردات تخت جمشید از بشار 5 تا 6 هزار تومان!تمرین 3: بعد از جدایی بشار رسن از پرسپولیس مسائل مختلفی در مورد واردات تخت جمشید از بشار رسن مطرح شده است.

بیش از دو ماه از زمانی که رسول رسول گفت «به هیچ عنوان جدایی بشار اسد را نمی خواهیم» می گذرد و بشار اسد اکنون برای سومین جلسه آموزشی در قطر است. پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا در دوحه، رسانه ها همین مذاکرات را آغاز کردند و در نهایت به جمع زردپوشان قطری پیوستند تا با پرسپولیس دوبل لیگ نوزدهم را دوبل کنند.

اما موضوع مبهم در مورد میزان درآمد پرسپولیس از فروش بشار است. پرسپولیس در بیانیه ای تاکید کرد که «در آن زمان صد و بیست هزار دلار به محل پرداخت شده است». با این حال، گزارش های معتبر رسانه ای این رقم را 130000 نفر و نزدیکان بشار اسد نیز این رقم را 140140000 اعلام کردند.

البته این یک خیابان یک طرفه است. دادگاه پرسپولیس معتقد است 0 260 هزار که قرار بود در نیمه اول سال به بشار الهاشمی پرداخت شود، نباید به این مبلغ اضافه شود تا واردات پرسپولیس به 380 تا 400 هزار دلار برسد. ماجراجویی های پرسپولیسی ها این را قبول ندارند و اشتباه می کنند. آنها می گویند شرکت بشار اسد فقط در پنج بازی شرکت دارد و حتی نباید این مبلغ را بخواهد.

نکته دیگر «جدایی بی خبر بشار» است که از زبان کادرفنی پرسپولیس بیرون آمد. حمید مطهری و یحیی گل محمدی این اتهامات را رد کردند و گفتند که اگر بر سر چنین توافقی به توافق نرسیدند، اجازه جدایی بشار را نمی دادند. نکته قابل توجه این است که پس از صعود پرسپولیس به فینال آسیا، علاوه بر مدیران دربار پرسپولیس، حتی کادر ساده بشار اسد نیز نسبت به جدایی و قطعیت این موضوع مشخص نبود و نیست. واضح است که چرا یحیی گل محمدی از این ماجرا بی خبر بوده است. شاید او هم منتظر بود تا مدیران مستقیما این موضوع را به منصه ظهور برسانند.

یکی از سوالات بزرگ در مورد جدایی بشار این است که در حالی که پرسپولیس بر قراردادی که او اخیرا در طبستان تمدید کرده بود اصرار داشت، او موفق شد بشار را حفظ کند (با وجود لایو اینستاگرام و …) آیا ستاره های عراقی امضا می کنند که گزینه جدایی است. در دست آنها؟ بشارالمومنین گفت که اگر بشار اسد قبلاً با خروج از کشور موافقت کرده بود، امکان شرکت در جلسات چندین بار در محل اقامتش برای او وجود نداشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم