وقتی ماسابا گوپتا آرایش مادر نینا گوپتا را در مدرسه برای “روشن کردن پوست” انجام داد.


دهلی نو: ماسابا گوپتا، طراح مد، اخیراً در مورد ناامنی‌هایی که در کودکی داشت صحبت کرد و به خاطر می‌آورد که به خاطر ظاهر فیزیکی‌اش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. او همچنین در مورد یک حادثه صحبت کرد که او پایه مادرش را پوشید و به مدرسه رفت.

ماسابا در مورد همین موضوع به پینکویلا گفت: “یادمه وقتی در کلاس هشتم به مدرسه می رفتم. کاری که کردم این بود که یک روز فونداسیون مادرم را برداشتم، بی سر و صدا داخل کیت آرایش او رفتم و گفتم اجازه بده فونداسیون او را امتحان کنید و فقط خودم را سبک تر نشان دهید. من این کار را کردم و مشخصاً متوجه نشدم که رنگ پوست من نیست. و به مدرسه رفتم و همه به وضوح متوجه شدند.

او همچنین گفت: “از آنجایی که من هرگز در حمام خود نور نمی گذاشتم، هوا تاریک می شد زیرا نمی خواستم به پوستم نگاه کنم. بنابراین با خاموش شدن چراغ ها، هر چه می توانستم ببینم زخم هایم را پنهان می کردم. و آنها به معنای واقعی کلمه مانند پوست تیره من بودند، آنها مانند لکه های سفید بودند.”

او فاش کرد که به دلیل قلدری که در مدرسه با آن روبرو شده بود، خودش را دوست نداشت و می خواست شخص دیگری باشد.

“من فقط می خواستم شخصیتم را تغییر دهم. می خواستم شخص دیگری باشم. فقط کسی که هستم را دوست نداشتم. فقط تصمیم گرفتم که می دانید چرا این موها را دارم یا چرا این لب ها را دارم یا چرا دارم این بدن را داشته باشم، چرا من نمی توانم مثل بقیه به نظر بیایم و فقط یک بخشی باشم. اضافه.

ماسابا دختر نینا گوپتا بازیگر و کریکت سر ویویان ریچاردز است.

ماسابا برند مد خود را با نام House of Masaba راه اندازی کرد. در سال 2019، او به همراه Milind Soman و Malaika Arora بهترین سوپرمدل سال MTV را قضاوت کرد. در سال 2020، او در پلتفرم دیجیتال با Masaba Masaba – یک برنامه نتفلیکس اورجینال در سفر زندگی‌اش که با استقبال گرمی مواجه شد، اولین حضور خود را آغاز کرد.

این چهره خیره کننده مد یک کاربر مشتاق رسانه های اجتماعی است و اغلب به مادر و بازیگر کلاسیک خود، نینا گوپتا، نیز استایل می دهد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم