پارک ملی ایران

[ad_1]

خبرگزاری فارس: ستاد ملی مقابله با تاکید بر لزوم کنترل مرز کشور و رصد ویروس جدید آمریکا را در بر گرفته است، در عین حال از روند نزولی کوید 19 در کشور خبر داد.

دکتر علیرضا رئیسی با اشاره به برگزاری پنجاه و یکمین جلسه ستاد ملی مقابله با حملات، گفت: در این جلسه در وضعیت ایران و جهان مورد بررسی قرار گرفت و وضعیت ویروسی که اروپا را در برگرفته و وحشتناک در اروپا به راه انداخت. من دنبال کار نیستم

علاوه بر اطلاعات ارائه شده توسط وزارت امور داخله و وزارت عدلیه، وزارت عدلیه در تنترل مرزهای هوایی، دریایی و زمینی باید بیش از پیش دقت کنید. اما در هر حال چه جهش ویروس خارجی باشد و چه جهش در داخل رخ داده باشد باید پروتکلها را نگه دارد، از حضور در تجمع خودداری کرده، ماسکیم، از حضور در جمع بپرهیزیم; بسیار مهم است که بتوانید از آن استفاده کنید و بتوانید از آن استفاده کنید. برای ما بسیار سخت است که بتوانیم این کار را انجام دهیم.

ازدواج کن، ازدواج کن

روند نزولي بيماري در كشور

وی افزود: میزان رعایت پروتکلها در کشور به بالای 86 درصد رسیده است و این یعنی به این سبک از زندگی عادت می کنیم که تنها راه مقابله با این ویروس است. پیشرفت در سطح کشوری روند بیماری نزولی است و نسبت به حدود پنج هفته قبل از میزان بستری در بیمارستان ها تقریباً یک چهارم و مرگ و میر کمتر از یک سوم است و این آمار بسیار درخشان است که نتیجه رعایت مردم است.

کیک سوم کورونا در مازندران و چاهار شهر کرمز

ریسی بیان پیرائوس جمهوری مازندران ش ش ه ر ر ر ر ر ر ر و و و و و و و و ش،،،،،،، ش، ش،

۴۰۱ شهر زرد و ۴۳ شهر نارنجی

ش شهر نارنجی در استان مازندران

وی ادامه داد: موفق ۴۰۱ شهر زرد و ۴۳ شهر نارنجی داریم که هودود ۱۵ تا ۱۸ شهر نارنجی در استان مازند. شهر لاهیجان در استان گیلان نیز نیاز به مراقبت بیشتر دارد و همه شهرهای استان مازندران هم بیشتر می‌خواهند و امیدواریم با همکاری مردم این موج را هم کنترل کنیم.

چکوچکترین ادی انگاری خطرناک است

معاون وزیر بهداشت تاکید کرد: با توجه به تغییر شرایط از نارنجی به زرد باید توجه کرد که کوچکترین غفلت، تغییر و عادی ظاهری خطرناک است و می تواند شرایط را تغییر دهد. Virus یک شرکت شناخته شده جهانی است.

وی گفت: ألاوه بر تشکر از مردم، مسوبین و کادر درمان باید از کسبه و اصناف تشکر ویژه کنام هها. این نام پروردگار ربانی است و او رب رب اللّه است. اگر راعیت کافی سورت نگیرد ممکن است خدایی شاهد بیماری بعدی در بهمن ماه و یا اسفندماه باشید.

وی در خاتم با بیان اینکه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با قدرت در حال اجرا است، تصریح کرد: همکاری میان سازمانهای مردم نهاد، بسیج، هلال احمر و … در جریان است و کار بزرگی در حال انجام است و این حرکت است. عظیم ملی سازماندهی شده در مقابل بیماری می تواند در حفظ و بهبود شرایط بهبودی از نتایج حاصل از خبرهای تکمیلی این طرح در هفته های آینده به اطلاع مردم برسد.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه
تماس با ما