پرسپولیسی ها در تلاش هستند تا کارخانه را تنظیم کنندخبرگزاری مهر: پرسپولیسی که به گفته خداز به جایی که می خواست اینجا باشد برمی گردد، نشان می دهد که حرفش ربطی به آن ندارد و از نظر اخلاقی بیش از حد فنی ملموس است.

در دو هفته اخیر بحث سرفصل ها و اتفاقاتی که مطرح شد زیاد شد و باید بحث می گذشت. ابتدا یحیی گل محمدی موافقت کرد و پس از سخنرانی در دیدار با اولسان گفت که باید زیرساخت ها اصلاح شود و ایرادات برطرف شود و از نبود عیسی آل کثیر اصلا تأسف خورد.

اما این دو هفته نشان داد که همه مردم برای ساماندهی کارخانه تلاش می کنند اما ثابت شده که تخلف است. این اولین بار است که خود گل محمدی به دوحه بازگشته و به طور ویژه با مدیران بشار مدیا مصاحبه کرده است.

«به همین دلیل است. البته این کار برای تایید نوع ارتباط نیست، بلکه برای مقابله با شرایط موجود است. با اینکه این مربی مدام می گوید که چون بازی می کنیم نباید منتظر این تیم باشیم، اما نقطه شروع این است که بی مسئولیت نباشیم. مربی گفت که وظیفه تیم خلاق عراق از این تیم است که برای میانه راه حلی ارائه دهد.

افشین پروانی مدیر این تیم در برنامه ای در تلویزیون در پاسخ به حرکات درست و غلطی که انجام می شود، کری خواند و خود و تایمش را در عین برتری در دنیا، برتر بودن و پاس ندادن، برتری دید. به قول معروف «من حساب داشتم، حساب نداشتم، حساب دارم».

پرسپولیس بازی با نساجی قبل از برخورد به زمین – که واقعاً با استانداردها فاصله داشت – به نقاط ضعف خودش ضربه زد. به گل هایی که کشف کرده اید و گل هایی که کشف نکرده اید نگاهی بیندازید تا نقاط ضعف این تیم را در تمام خطوط ببینید.

بازیکنان این تیم خاص هستند اما در این دو بازی دست نشان نمی دهند که نایب قهرمان آسیا هستند و به نظر می رسد در اینستاگرام قدرت بیشتری نسبت به فوتبال دارند.

گل محمدی چند روز پیش در اقدامی مورد علاقه خود به نمایندگی از دانشگاه پرسپولیس مدال اهدا کرد تا مدال خود را به خانواده مرحوم بهروز خورشیدیان تقدیم کند. این سرعت قابل تحسین است.

حال باید از این مربی پرسید که چرا شاهد مرگ های نابالغ هستیم؟ حمید لکوی به کارخانه بازگشته است و می گوید اعصاب خود را از دست داده است. البته این دروازه بان ها کار جدید را هم با سنگ آهن باز کردند. او توپ را به وسط زمین زد تا بازی متوقف شد. همچنین عبدالله حسینی که تا به حال مورد ضرب و شتم قرار نگرفته بود، «تقلب» کرد و در نهایت دو بار اخراج شد. اتفاقاً فرستاده هم به پرسپولیس رفت.

پرسپولیس بلافاصله بعد از بازی از طریق رسانه های خود منتشر شده توسط مدیری با توجه به اینکه جریان در حال آب شدن بود باعث توقف آنها شد. اما انگار این بیانیه در نیمه اول ذوب شد، نتیجه نداد و از نیمه دوم شروع شد. اینها جزء پراکنده بودن تیم نیست که هنوز آنقدر ارزشمند و تاثیرگذار است که گل محمدی، بشار رسن آزاد نشود.

مربیان پرسپولیس سرعت خاص خود را دارند. واکنش نامناسب به آرمان رمضانی، مهدی مهدی خانی، سعید آقایی و مهدی عبدی. خودکار کارآمدی. کری به خوانش های مجازی که روی تیم متمرکز است پاسخ می دهد. پاسخگویی به بار مسئولیت و پاسخگویی به چیزهای دیگر.

یکی دیگر از تیم های پرسپولیس خاص است. تیمی که یک ماه است در اوج فوتبال آسیاست باید از معادله خود در زمین راضی باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم