چطور در کنکور رتبه برتر شویم؟

بعضی دانش آموزان فکر می کنند برای قبولی در رشته پزشکی باید از سال های دهم و یازدهم برای قبولی رشته پزشکی تلاش میکردند در حالی که باور ما اینست که اگر با اراده و با انگیزه باشید و به برنامه ریزی دقیق ما عمل کنید پزشکی دست یافتی است. باور کنین تموم تلاشمو کردم که با یکم وقت گذاشتن بهترین نتیجه رو بگیرین . توو این مطلب میخوام از عزم و اراده ی خواهران دوقلویی براتون بگم که با تلاش و خودباوری در مسیر صحیح،توو کنکور موفق شدن. در این مقاله سعی کردیم مروری به مباحث مهم و پراهمیت و صدالبته پر تست کنکور سراسری در دروس عمومی و اختصاصی داشته باشیم. در کنکور تمامی دروس جایگاه خاص خود را دارند. چگونه رتبه تک رقمی و دو رقمی کنکور شویم؟ آقای آزموده کارشناس آموزشی معتقد است:« کسب سه رتبه نخست کشوری در کنار دهها رتبه تک رقمی و دو رقمی رشته های ریاضی و تجربی توسط شاگردان این دانش آموز سابق دبیرستان البرز او را به مشاور کنکوری قدرتمند و دست نیافتنی تبدیل کرده است. 5- برترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور ریاضی و قویترین مشاوران کنکور ایران معتقدند پس از مطالعه جزوات دبیران برند و پس از حل کردن سوالات و تمرینات کتاب درسی وقت آن است که با تست حل کردن خود را محک بزنید برای حل تست بهتر است کار تست زنی را از سوالات کنکور سنوات گذشته آغاز کنید، سوالات کنکور سنوات گذشته در کتاب های میکرو طبقه بندی گاج موجود است که پس از تست زنی از این منبع می توانید تست های تالیفی این کتاب را نیز بررسی و حل نمایید.

یکی از بهترین مراکز موفق در زمینه انتخاب رشته کنکور ریاضی و تجربی موسسه آموزشی – انتشاراتی بارسا هست. از پرمخاطب ترین مشاوران کنکور ایران است. فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. اولین و مهمترین ویژگی که یک مشاوره کنکور تجربی باید داشته باشد، این است که اطلاعات کاملی در خصوص آنچه پیش رو دارید، در اختیارتان قرار دهید. شما اگر سوالات کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور رو به خوبی بررسی کنید، متوجه میشید که بعضی از مباحث ھر ساله تو کنکور مورد پرسش طراحان کنکور سراسری قرار میگیرن. کسی که آرزوی رتبه برتر شدن رو تو سرش داره باید توجه داشته باشه که برای کسب چنین موفقیت بزرگی باید از خیلی چیز ها دل بکنه و تمام ذکر و فکر خودش رو معطوف موفقیت در کنکور سراسری بکنه. چگونه میتوانم من هم رتبه برتر کنکور سراسری شوم؟ سال کنکور و حتی سالهای قبل از کنکور به دلایل مختلف سالهای پرتنشی برای بیشتر داوطلبان کنکور محسوب میشه.

بهترین مشاور کنکور

موسسات مختلف آموزشی، آگهی های روزنامه، سایت ها و کانال های متعددی در مورد انجام خدمات مشاوره توسط مشاور کنکور تبلیغات زیادی انجام می دهند. مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور نیز یک مسیر پر پیج و خم بوده و از این قاعده مستثنی نیست. بدون شک مشاور تحصیلی بدون توجه به خانواده ی دانش آموز و دانشجو موفقیت چندانی در امر مشاوره دانش آموزان خود کسب نخواهد کرد. در این مقاله سعی شده است ده مرکز مشاوره تحصیلی برتر دانشجویی معرفی گردد البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند. دنیا پر از فراوانی است؛ مطمئن باشید تحصیل در رشته پزشکی تهران یا برق شریف و حقوق علامه آرزوی هر کسی نیست پس اگر تو چنین آرزویی داری مطمئن باش لیاقت و توانایی رسیدن به این آرزو رو داشتی که تونستی بهش فکر کنی و خودت رو تو اون شرایط در نظر بگیری.

از طرفی با توجه به تعداد زیاد شرکت کنندگان در آزمون سراسری و ظرفیت محدود دانشگاه های برتر برای رشته های خوب قبولی در این رشته ها و رتبه برتر شدن شرایط خاص خودش رو می طلبه که در نوشته زیر سعی داریم به این نکات و شرایط اشاره کنیم تا با شما در کسب این موفقیت بزرگ یعنی رتبه برتر شدن سهیم باشیم. عربی:مبحث قواعد که ۸ تست ازآن در کنکور سراسری هست، میتونیم به مباحث زیر به عنوان تستخیزترین مباحث اشاره کنیم:۱.معلوم و جهول۲. یک مشاور برتر کنکور فردی حرفه ایست که واقعا به کارش علاقه مند است و دوست دارد با افراد مختلفی که می خواهند به یک هدف مشخصی برسند کار کند. آقای آنتونی میگه من هیچ وقت با این نیت ننشستم تا یه فصل از کتاب را تموم کنم و از سر جام پا بشم،من فقط هدفم این بوده که ۲۵۰ کلمه روی کاغذ بیارم و این الگو را برای سه تا چهارساعت از روز همیشه داشتم،این یعنی این که ایشون بعد از هر “۱۵ دقیقه” از کارش کیف میکرده و به هدفی که تعیین میکرده میرسیده و برای ۱۵ دقیقه بعدی انگیزه داشته،این یعنی شکوندن هدف به اهداف کوچکتر.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم