چهار راه که اقتصاد کند دیدگاه من را در مورد ماساژ تغییر داد

صندلی های کاکائو (با ماساژ اختیاری) فقط روی کیک هستند. از شما می خواهیم قبل از استفاده از سونا و استخر حوله بین خود و صندلی ها قرار دهید و دوش بگیرید. رانندگان خارج از جاده باید چرخ های خود را دقیقاً قرار دهند و دقیقاً بدانند که در چه نوع زمینی هستند، اما محفظه موتور و کاپوت مزاحم همیشه در راه هستند. به هر حال، اگر واقعاً قصد دارید از یک SUV 100000 دلاری برای کشیدن کودپاش استفاده کنید، باید بدانید که زمین مقابل شما چگونه است.

حداقل زمانی که در حال راه رفتن هستید و نمی توانید ببینید، می توانید از پاهای خود برای احساس زمین استفاده کنید. زنان باردار و مردانی که از آبجو لذت می برند، فقط می توانند از شکم خود استفاده کنند. در یک نگاه می توانید ببینید که سطح صاف است، بنابراین می توانید فقط روی آن رانندگی کنید. همه لندرورها نه تنها سیستم‌هایی دارند که نحوه واکنش خودرو به سطوح مختلف رانندگی را تغییر می‌دهند، بلکه دارای سیستم‌های دوربین در دسترس هستند که به رانندگانشان اجازه می‌دهد ببینند که هر چهار چرخ چه کار می‌کنند.

اگرچه لندروور ممکن است وسیله نقلیه انتخابی برای خانواده سلطنتی بریتانیا و همسران دوم بانکداران سرمایه‌گذاری آمریکایی باشد، اما برای بسیاری از مالکان، جذابیت لندرور فراتر از تزئینات چوبی واقعی، چرم منحط، کنسول‌های نوشیدنی خنک‌شده و موتورهای 500 اسب بخاری است. بله، عالی بود. من قویاً به ارزش درمانی بزرگ ماساژ سر اعتقاد دارم. ما به تحقیقات بیشتری نیاز داریم تا بفهمیم ماساژ درمانی دقیقاً چقدر هورمون های استرس مانند کورتیزول را کاهش می دهد، اما شواهد حکایتی نشان می دهد که ماساژ می تواند به کاهش استرس و تشویق آرامش کمک کند.

پوست مرد ضخیم تر از پوست زن است.

جدای از آن، دردهای میگرنی و کمردرد را نیز می توان با ماساژ درمانی تسکین داد. حالا یک لحظه وقت بگذارید و سعی کنید یک زن بلوند ثروتمند را با شلوار یوگا تصور کنید که از Land Rover Range Rover Sport خود برای شخم زدن یک مزرعه استفاده می کند. پوست مرد ضخیم تر از پوست زن است. پوست حیوانات ممکن است در راه خروج باشد – یا حداقل بخشی از سهم بازار را از دست بدهد. این یک راه عالی برای کشش مدل مو و موها برای چند روز بیشتر است. یا برای یک ماسک خانگی، چند عدد خیار را با مقداری آب لیمو و روغن زیتون مخلوط کنید. اسکراب بدن: در یک شیشه، 1 فنجان نیشکر، 1/2 فنجان روغن زیتون، 10 قطره اسانس را با هم مخلوط کنید. در همین حال، 1 قاشق چایخوری روغن زیتون را گرم کنید تا گرم شود، نه داغ. در بیشتر موارد، ناحیه T از سایر نواحی صورت چرب تر است، زیرا غدد چربی بیشتری دارد. حال تصور کنید این کار را در حالی که وزن بسیار بیشتری حمل می کنید و قادر به دیدن زمین مستقیماً در مقابل خود نیستید، انجام دهید. بنابراین در حالی که فضای داخلی لندرور احتمالا زیباتر از داخل خانه شما است، اما فقط برای خودنمایی طراحی نشده است.

جورج، اسکندر. "اختراع جدید لندروور به شما امکان می دهد از طریق کاپوت ماشین خود ببینید." سیمی. در هسته خود، یک لندرور ساخته شده است تا مردم را تا حد امکان از تمدن دور کند. این بدان معناست که بلوندی که شلوار یوگا دارد، وقتی وارد گاراژ می‌شود، کمتر به چوب‌های گلف شوهرش ضربه می‌زند، زیرا ماشین دیگر جلوی دید او را از زمین مستقیماً مقابلش نمی‌گیرد. وقتی روی یک طبقه مسطح راه می‌روید، ندیدن پاها یا زمین در مقابل آن‌ها مشکل بزرگی ماساژ جنت آباد نیست.

برای بسیاری از آفرودها، کاپوتی که به شما امکان می‌دهد از داخل محفظه موتور خودرو و مستقیماً به جاده زیر و جلوی خود برسید، دقیقاً همان چیزی است که پزشک دستور داده است. با این وجود، این جد یکی از لوکس ترین خودروهای امروزی در جاده ها است. تا زمانی که چرخ های خود را روی سطح جاده نگه دارید، خوب هستید. با کاپوت نامرئی، راننده دید بسیار واضح تری از محل قرارگیری چرخ ها دارد، که بالا رفتن از شیب تند یا شیب دار در مسیری باریک را بسیار آسان تر می کند. لندروور همچنین دارای سیستم‌های آفرود است که هنگام رانندگی از تپه‌های شیب‌دار به طور خودکار ترمزها و دریچه گاز را کنترل می‌کند و هر سفر خارج از جاده را ایمن‌تر می‌کند و به هر کسی، حتی ملکه انگلیس، اجازه می‌دهد شبیه یک حرفه‌ای آفرود به نظر برسد. لندرور وسایل نقلیه ای برای ارتش بریتانیا ایجاد کرده و برخی از پیشرفته ترین سیستم های آفرود و وسایل نقلیه توانمند در جهان را توسعه داده است. لندرور که توسط موریس ویلکس ساخته شد تا به اندازه یک تراکتور مفید باشد، اما به همان اندازه که در جاده‌ها و جاده‌ها توانا بود، از جیپ اصلی Willys الهام گرفته شد.

بسیاری از مردم لندروورها را فقط خودروهای لوکس می دانند. به اختصار «شستشوی فقط حالت دهنده»، جنبش شستشوی مشترک از حدود سال 2014 در حال افزایش بوده است. از آنجایی که شامپوها حاوی مواد پاک کننده ای هستند که می توانند زبر باشند و روغن های طبیعی مو را از بین ببرند، بسیاری از مردم شستشوی مشترک را مفید می دانند زیرا باعث ترک آن می شود. احساس نرمی مو و پوست سر برای کسانی که زمان کوتاهی دارند و دستکش های اضافی طولانی دارند، کتک زدن، آشپزی و غوطه ور شدن ممکن است انتخاب های کاملاً عاقلانه ای برای نرم کردن دستکش باشد. گرما و رطوبت همیشه برای دستکش بد نیستند. گویی فشارهای فیزیکی روی همه این عضلات به اندازه کافی بد نیست، ورزشکاران سه گانه نیز مقدار زیادی استرس ذهنی را به میز ماساژ وارد می کنند. هالند، تام. "ورزشکار 12 هفته ای سه گانه." بادهای خوب، 2005. (سپتامبر پزشکان USC. "سولفید سلنیوم." دانشکده پزشکی USC Keck. متخصصان طب فیزیکی و توانبخشی به بیماری ها و اختلالات سیستم عصبی عضلانی (اعصاب و ماهیچه ها) توجه دارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم