چیزی که در مورد پهپاد اسپریر توجه نکردید قدرتمند است – هرچند بسیار ساده

هواپیماهای HSE شبیه هیچ چیز دیگری در آسمان نیستند – با تمرکز کلیدی بر ایمنی، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده. هواپیماهای HSE شبیه هیچ چیز دیگری در آسمان نیستند – با تمرکز کلیدی بر ایمنی، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده. استفاده از پهپادها در کشاورزی به طور مداوم در حال گسترش است و کشاورزان در زمان و هزینه بیشتر صرفه جویی می کنند، تا حد زیادی برای استفاده هوشمندانه از لوازم جانبی فوق. پهپادهای اولیه ممکن است برای جستجوی ساده برای یافتن دام های دور در مراتع دور (و در نتیجه، صرفه جویی در زمان فرستادن یک نفر به آنجا) یا حتی استفاده از تصویربرداری حرارتی برای تشخیص سلامت حیوانات مورد استفاده قرار گرفته باشند. کشاورزان نقشی را که فناوری در نگهداری زمین آنها ایفا می کند گسترش می دهند، استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کشاورزی متنوع تر شده است و هر فصل در زمان و هزینه صرفه جویی می کند. خلبان چگونه می تواند از قابلیت RTK پهپاد DJI Agras T16 استفاده کند؟

وجه بیش از حد Sprayer Drone نه اغلب دیده می شود، اما این است چرا این خواسته است

شما همچنین می توانید به صورت دستی یک پهپاد را کنترل کنید در حالی که دو پهپاد دیگر به عملیات پاشش خود ادامه می دهند. اگر در زمین های مسطح نسبتاً ساده و باز، تا موج های خفیف و درختان پراکنده سمپاشی می کنید، نیازی به اضافه کردن ایستگاه پایه ندارید. اگر در هر مرحله یک پهپاد را به این سناریو اضافه کنید، داستان کاملاً متفاوت است. این نشریه مشخصات سمپاش پهپادها، اینکه چرا آنها ممکن است انتخابی برای سمپاشی هوایی باشند و چالش هایی که استفاده از آنها را توسط کاربردهای آفت کش کاهش می دهد، برجسته می کند. با این حال، در بریتانیا، دستورالعمل استفاده پایدار 14، سمپاشی هوایی، از جمله استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را مجاز نمی‌داند، اگرچه یک انحراف از طریق اداره بهداشت و ایمنی وجود دارد.

حقیقت درباره Sprayer Drone در سه دقیقه

با این حال، سم پاشی آفت کش ها در اوهایو به بیش از این دو گواهی FAA نیاز دارد. اگرچه آنها مشاهده کردند که ارتفاع پرواز بر راندمان پاشش تأثیر می گذارد، اما در این مطالعه این رفتار مشاهده نشد. سمپاش پهپاد برای کنترل علف های هرز، تراکم قطرات بین 87 تا 116 قطره سانتی متر مربع را پیدا کرد که مقادیر بسیار نزدیک به آنچه در مطالعه حاضر مشاهده شد. مقادیر VMD بین 197 و 343 میکرومتر، و مقادیر پایین بین 212 تا 246 میکرومتر، مشابه این مطالعه، متغیر بود. از اوایل دهه 90، مردم سخت کوش صنعت کشاورزی از فناوری برای تأثیر مثبت بر کارایی و نتیجه نهایی خود استفاده کردند.

کنجکاو هستید که چگونه با استفاده از فناوری هواپیماهای بدون سرنشین امتیاز کسب و کار کشاورزی خود را بهبود ببخشید؟ آزمایشی در سال گذشته شاهد استفاده از سمپاشی به میزان 300 لیتر در هکتار از طریق یک سمپاش بوم چهار نازل و 60 لیتر در هکتار از طریق پهپاد بود. نتایج مثبت حاصل از آزمایش اولیه آنچه را که کلودیوس و وندریگ از سایر مناطقی که با پهپادها نیز آزمایش می کردند خوانده بودند، تأیید می کند. کنترل آفات با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در صورتی که نتایج آزمایش‌های انجام شده بر روی قطعه‌های آزمایشی در دره فریزر در شرق ونکوور به خوبی ادامه یابد، می‌تواند آغاز شود. کنترل دقیق بهینه به خلبان هواپیمای بدون سرنشین اجازه می دهد تا بذرها یا کودها را به طور یکنواخت در سراسر زمین اسپری کند. این دانه‌های پرمحصول نه تنها محصولات را با کارایی بیشتری تولید می‌کنند (نیاز به آب کمتری دارند)، بلکه بسیاری از آنها ویژگی‌های تقویت زیستی را برای مقاومت در برابر آب و هوا و گرما دارند.

دانه‌های پرمحصول رشد محصولات زراعی را در مناطقی از جهان که قبلاً غیرممکن تصور می‌شد ممکن می‌سازد. از پذیرش اولیه سیستم‌های هدایت GPS برای تراکتورهای خودکار، تا ارجاع داده‌های گردآوری‌شده توسط نرم‌افزار هوش مصنوعی برای کمک به کشاورزان در تصمیم‌گیری بهتر، تا استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کشاورزی برای سمپاشی محصولات و نظارت بر گله‌ها – استفاده از فناوری در مزرعه (که معمولاً به آن اشاره می‌شود. به عنوان "کشاورزی دقیق") به یک ابزار ارزشمند تبدیل شده است. ما با پشتیبانی عمیق فروش به شما کمک می کنیم بهترین راه حل را برای نیازهای خود پیدا کنید.

تری سندرز، معاون فروش و بازاریابی HSE-UAV. لطفا توجه داشته باشید، قیمت شامل حمل و نقل / حمل و نقل، فروش یا سایر مالیات ها یا عوارض محلی نمی شود. در آخر، آیا با اداره کشاورزی محلی خود تماس گرفته اید؟تروی گیبز، یک پیمانکار خدمات کاربردی Rantizo در ویسکانسین، با خدمات زیست محیطی کاربردی، دپارتمان منابع طبیعی ویسکانسین، و تعاونی متحد، Pest Pros Crop Consultants در پروژه ای برای سمپاشی منطقه ای که تحت تاثیر علف های فراگمیت قرار گرفته، همکاری لیست قیمت پهپاد سمپاش کرده است. مارکوس کلودیوس، محقق اصلی برنامه مدیریت یکپارچه آفات مرکز، توضیح می‌دهد که این سوالی است که ما می‌خواهیم پاسخ دهیم. میدان تعیین شده، از مناطق دوردستی که دسترسی به آنها با کامیون یا 4 چرخ زمان زیادی طول می کشد، عکس ها یا فیلم های نظارتی بگیرید، یا دام هایی را که به فصول زایش نزدیک تر می شوند نظارت کنید – همه اینها در حالی که کارکنان شما مشغول انجام سایر مسئولیت ها هستند. دکل های سمپاشی زمینی : آنها مجبور نیستند با FAA و این همه دردسر سر و کار داشته باشند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم