چین: زباله های هوابرد به ماه برخورد می کند، موشکی باقی نمانده است | دیجیاتو


چین مدعی است فضاپیمای این کشور که قرار است با ماه مقابله کند، ارتباطی با ماموریت های ماه ندارد. با این حال، از آنجایی که همه داده ها نشان می دهد که بقایای موشک باستانی باستانی است، چین ممکن است ماموریت ها را اشتباه گرفته باشد و ندانست که مربوط به کدام ماموریت فضایی است.

کنفرانس مطبوعاتی منظم جیانگ یو سخنگوی وزارت امور خارجه در 26 مارس 2006 چانگه 5 «به همین دلیل است. علاوه بر این، تمامی 8 موشک فضایی آژانس فضایی آمریکا در پاییز پرتاب و پرتاب شده اند.

طی چند هفته گذشته، این فضاپیما از زمانی که اخترشناسان به اصطلاح «جدایی» نامیده شدند و پیش بینی کردند که در ماه مارس به ماه برخورد خواهد کرد، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. او در ابتدا فکر می کرد که زباله های موشک فالکون یک فضای X است که شش سال پیش ماموریت هایی را برای اداره ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده انجام داد. اما پس از بررسی های بیشتر مشخص شد که راکت از ماموریت شلیک شده است. خوب 5-T1 چین قابل پیش بینی است.

بررسی ناسا و دانشگاه آریزونا

مرکز مطالعات نزدیک به زمین، که فضا را به آزمایشگاه ناسا (JPL) اهدا کرد، همچنین تأیید کرد که این جنایت ناشی از یک ماموریت موشکی بوده است. خوب 5-T1 است. در همان زمان، دانشجویان دانشگاه آریزونا طی یک نظرسنجی طیف هویتی خود را معرفی کردند و از ماموریت خود در چین اطلاع داشتند.

تاکنون آژانس فضایی آمریکا نتوانسته زباله های فضایی را شناسایی کند و تمرکز این سازمان بیشتر بر روی زباله های فضایی نزدیک زمین بوده است. محوطه سازی در نزدیکی زمین راحت است رادار انجام شد، اما برای بازیابی زباله های دوردست، به تلسکوپ های بزرگ نیاز است.

با این حال، سخنگوی وزارت خارجه چین روز دوشنبه به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد و گفت: “احتمال ابهام در تشخیص وجود دارد.” علاوه بر این، وب در پاسخ به این ماموریت چانگه 5 اشاره کرد و به معنای واقعی کلمه خوب 5-T1 نزدیک.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم