کانال بند آزاد بازار دلار 3000 تومان شددر رفتن قیمت دلار امروز اول اسفندماه در بازار آزاد بالاخره به کانال 4000 تومان رسید. در عین حال، در بازار پشت سر هم، دلالان در حال حاضر اسکای 1000 آمریکا را به تومان معامله می کنند که به آنها امکان پذیرش قیمت جدید دلار در بازار را می دهد. البته آنها از این توافق راضی نیستند، زیرا معاملات روز گذشته با قیمت های 6 هزار و 2 تومان، 4 هزار و 2 تومان و در نهایت 4 هزار و 2 تومان انجام شده و خرید و فروش امروز همراه خواهد بود. با از دست دادن و آسیب کلی.

قیمت دلار امروز یکشنبه 10 اسفند از ظهر به 3 هزار و 2 تومان رسید. نشانه های این همزمانی در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته ظاهر شد. در حال حاضر دلار همچنان بین 7 هزار تا 7 تومان معامله می شود. انتشار اخبار مثبت از این توافق اما تاثیر عمیقی بر فعالان بازار گذاشته و آن ها را در اولویت قرار داده اند، اما در هفته اول هفته، خودباخته و خودباخته بوده اند. امروز اما شرایط متفاوت است و دلار قادر به دفاع از خود نیست. بنابراین با کاهش ۲ تومانی، تقاضا به ۲ هزار و ۲ تومان رسیده است.

قیمت هر دلار یک هفته پیش در این روز 4000 تومان بود. یک هفته پیش قیمت هزار تومان معادل چهار درصد کاهش یافته است.

قیمت دلار در روزهای اخیر

شنبه 7 فوریه یکشنبه 4 فوریه دوشنبه 4 فوریه سه شنبه 7 فوریه چهارشنبه 4 فوریه پنجشنبه 4 فوریه شنبه 7 فوریه یکشنبه اول اسفند
5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان 5 هزار و 2 تومان

وضعیت قیمت لیر، درهم و یورو

قیمت یورو امروز یکشنبه اول اسفندماه به 2 هزار و 2 تومان رسید. درهم امارات نیز از کانال ترکیه 7000 تومان فاصله دارد. قیمت درهم یکشنبه 4 بهمن در بازار به هفت هزار و دو تومان رسید اما پس از گذشت هفت روز گذشته دو تومان کاهش قیمت داشت به طوری که روز یکشنبه اول درهم به هفت هزار و دو تومان رسید. ماه مارس

قیمت لیر امروز در بازار آزاد ایران به یک هزار و 2 تومان رسید که نسبت به 3 تومان در روز گذشته کاهش داشته و ارزش آن در روز یکشنبه 6 درصد معادل 3 تومان کاهش یافته است.

قیمت لایه در روزهای اخیر

شنبه 7 فوریه یکشنبه 4 فوریه دوشنبه 4 فوریه سه شنبه 7 فوریه چهارشنبه 4 فوریه پنجشنبه 4 فوریه شنبه 7 فوریه یکشنبه اول اسفند
هزار و دو تومان دو هزار و دو تومان دو هزار و دو تومان هزار و دو تومان هزار و دو تومان هزار و دو تومان هزار و دو تومان

وضعیت بازار سکه و طلا

قیمت سکه و طلا در روز یکشنبه 10 اسفند 1391 با رشد شدید بازار به شدت افزایش یافت. قیمت سکه تمام بهار طرح جدید که در بازار به سکه امامی معروف است در پایان نیمه اول معامله به یک میلیون و 4 هزار تومان رسید. در این ترتیب سکه امامی روزی ۷ هزار تومان و روزی ۷ هزار تومان ارزان شده است.

نیمسک بهار آزادی امروز یکشنبه 10 اسفندماه با قیمت 6 میلیون و 6 هزار تومان به فروش می رسد. قیمت نیم مثقال به حدود 2000 تومان در روز کاهش یافته است و اگر روز یکشنبه هفته قبل به قیمت نمی رسید، در بهار قیمت نیم مثقال را به نیم تن کاهش می دادیم.

قیمت سکه سه ماهه آزادی نیز روز یکشنبه به 3 میلیون و 6000 تومان رسید که دیروز 3 میلیون و 6000 تومان و یکشنبه هفته قبل 3 میلیون و 6 هزار تومان فروخته شد. به این ترتیب قیمت سکه سه ماهه آزادی در یک ساعت گذشته ۴ هزار تومان و با نرخ هفتگی ۵ هزار تومان افزایش یافته است. طلای گرم «عیار» امروز یکشنبه 10 اسفندماه با قیمت یک هزار و 2 تومان نسبت به قیمت روز گذشته یک میلیون و 4 هزار و 2 تومان فروخته شد. قیمت هر طلای گرم ۱۸ در هفت روز گذشته ۶ هزار و ۲ تومان ارزان شد.

قیمت طلا و سکه در روزهای گذشته

انواع سکه و طلا قیمت یک هفته پیش قیمت روز گذشته قیمت امروز
سکه تمام بهار آزادی جدید 2 میلیون و 7000 تومان 2 میلیون و 7000 تومان 2 میلیون و 7000 تومان
سکه نیم بهار آزادی شش میلیون و 7000 تومان شش میلیون و 7000 تومان شش میلیون و 7000 تومان
ربع سکه آزادی سه میلیون و دو هزار تومان سه میلیون و دو هزار تومان سه میلیون و دو هزار تومان
هر طلای داغ یک میلیون و دو هزار تومان یک میلیون و دو هزار و دو تومان یک میلیون و دو هزار تومان


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم