کریم زاده: ما از مسعود شجاعی بزرگتر نیستیم – ورزش سه


کد خبر: 1813369 |
11 اسفند 1400 ساعت 16:57 |
1,577 بازدید |

1
دیدگاہ

نیمکت نشین استقلال هم یک تیم است

اما نساجی که با طراوت استقلال از این تیم می آید انگیزه های زیادی برای درخشش در ترکیب زرشکی دارد.

به گزارش ورزش سه، متین کریم زاده که در نیم فصل دوم از استقلال بازار نساجی بدهکار است، در یک هفته مقابل این تیم در رده بیست و دوم قرار گرفت.خوب برای نساجی. با اینکه رفتیم گردش و قیافه آقا الهام هم بازی قاشینگ و برد بود. استقلال تیم فوق العاده است و این هفته نشان می دهد که تیم شخصیت دارد و شرایط هم خوب است، اما بازیکنان بزرگی هم هستند و جوان و با انگیزه هم هستند.

و درباره انگیزه رویارویی با تیمی که نیم فصل اول را در حضور خود داشت، یعنی استقلال، ادامه داد: هر بازی که بود با انگیزه بود. البته من استقلالی سابق نیستم چون به عنوان نساجی از بدهی بیرون آمده ام و چند ماه بعد و بعد از اتمام لیگ باید دوباره استقلال را به دست بیاورم. با تمام احترامی که برای مردم مازندران و قائم شهر قائم شهر دارم، از آنجایی که در صورت بدهی اینجا هستم، به استقلال آنها اعتقاد دارم اما اکنون با تمام وجود سعی می کنم برای این تیم از لباس نساجی خلاص شوم.
این امر به ویژه در قضاوت قاضی در گذشته صدق می کند، یعنی بهتر است در مورد قضاوت صحبت نشود زیرا کارشناسان همه صحبت ها را انجام داده اند.
وی دلیل افزایش ترافیک را افزایش استقلال زمین و حضور نساجی در هر چهار بازی قطعی دانست. ضمن اینکه استقلال بازیکنان نیمه خودمختار آنقدر زیاد است که هر وقت به زمین می آیند یک تیم از خودشان هستند.

کریم زاده در خصوص مهمان نوازی نساجی در مشهد اظهار داشت: مشهدی ها با تیم نساجی راحت ترند و هر وقت می آییم احترام بیشتری برای ما قائل هستند. شرایط تیم اینجا خوب است و تنها مشکل این است که میزبان نداریم. از مسئولان قائم شهر می خواهیم که در نساجی کمک کنند و حداقل زمین خوبی برای این تیم فراهم کنند. همه بازی‌های ما خارج از خانه در نظر گرفته می‌شوند و تماشاگران اینطور نیستند. ما باید مدام پرواز کنیم و این شرایط برای مازندرانی ها خوب نیست. چرا نمی‌توانیم با امتیازات خود در زمین بازی کنیم؟ خانم رفسنجان به سرعت دودکش را از مصنوعی به طبیعی تبدیل کرد. مازندران استان بزرگی است و بخش نساجی طرفدار آن است. زمین چمن هنوز خالی است.
اما نساجی در دیدار ویژه با پکان گفت: پکان تیم بسیار خوبی است و ما با تمام انگیزه و فقط برای هدف به زمین خواهیم رفت. نمی دانم آمار خوب است یا نه.
وی افزود: به نظر من ایران بزرگتر از مسعود شجاعی نداریم. او بازیکنی شخصی است که سه بار در جام جهانی حضور داشته و بیشتر بازی های ملی انجام داده و کاپیتان تیم ملی بوده و برای همه جوان ها مشوق است. صحبت با O’Keefe یک راه عالی برای آشنایی (به دست آوردن، به دست آوردن) با تکنیک های امروزی است که از جام جهانی آمده است. آقا مسعود از نظر شخصیتی فوق العاده است.

کریم زاده یادآور شد: این مصیبت وارده را به پدر بزرگوار آن مرحوم تسلیت می گویم و امیدوارم غمگین و روح آن مرحوم شاد باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم