گرگ مک مایکل طرح خود را برای اعتراف به جرم ناشی از نفرت در قتل احمد آربری لغو کرد.گرگ مک مایکل قرار است در جریان محاکمه او و دو نفر دیگر در قتل احمد آربری در اکتبر در برانسویک، گا، شناخته شود. مک مایکل اکنون پس از رد شدن توافقنامه در دادگاه جنایات نفرت او به دادگاه می رود.

استفن بی مورتون / استخر / عکس فایل AP


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

استفن بی مورتون / استخر / عکس فایل AP


گرگ مک مایکل قرار است در جریان محاکمه او و دو نفر دیگر در قتل احمد آربری در اکتبر در برانسویک، گا، شناخته شود. مک مایکل اکنون پس از رد شدن توافقنامه در دادگاه جنایات نفرت او به دادگاه می رود.

استفن بی مورتون / استخر / عکس فایل AP

ساوانا، گا. – مردی که تعقیب و گریز مرگباری را آغاز کرد که به تیراندازی احمد آربری ختم شد، طبق یک پرونده حقوقی در اواخر پنجشنبه، به جنایت نفرت فدرال در قتل مرد سیاهپوست غیرمسلح در سال 2020 اقرار نخواهد کرد.

گرگ مک مایکل چند روز پس از آن که یک قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده مفاد توافق نامه ای را که با مخالفت های شدید والدین آربری مواجه شد، رد کرد، طرح خود را برای اعتراف به گناه در پرونده فدرال لغو کرد. وکیل مدافع مک مایکل در یک اطلاعیه حقوقی که به طور مشترک با دادستان ها ارسال شد، گفت که مک مایکل قصد دارد برای بار دوم در مورد مرگ آربری محاکمه شود.

مک مایکل به همراه پسرش تراویس مک مایکل و یکی از همسایگانش ویلیام “رودی” برایان، پاییز گذشته در دادگاه ایالت جورجیا به قتل محکوم شدند و به حبس ابد محکوم شدند. جدا از آن پرونده، سه مرد سفیدپوست نیز در دادگاه منطقه ای ایالات متحده به اتهام نقض حقوق مدنی آربری و هدف قرار دادن او به دلیل سیاهپوست بودن متهم شدند.

تراویس مک مایکل قرار بود صبح جمعه در جلسه رسیدگی به اتهامات خود اعلام کند که آیا او با اعتراف به گناه در پرونده فدرال پیش خواهد رفت یا خیر. قاضی به مک مایکل اخطار داده بود که در صورت اعتراف به گناه، حکم آنها را تضمین نخواهد کرد.

انتخاب هیئت منصفه در پرونده فدرال قرار است از دوشنبه آغاز شود.

هر دو مرد در اوایل این هفته پس از اینکه دادستان ها و وکلای مدافع بر سر یک حکم 30 ساله توافق کردند که شامل درخواست انتقال مک مایکل ها از سیستم زندان ایالتی جورجیا به بازداشت فدرال می شد، قصد داشتند به اتهام جنایت نفرت اعتراف کنند. این قرارداد مک مایکل ها را ملزم می کرد که به انگیزه های نژادپرستانه خود اعتراف کنند و حق تجدید نظر در حکم فدرال خود را از دست بدهند.

قاضی ناحیه ایالات متحده، لیزا گادبی وود، روز دوشنبه پس از شنیدن اعتراضات شدید والدین آربری، که معتقد بودند شرایط در زندان فدرال به این سختی نخواهد بود، این قرارداد را رد کرد. وود گفت که او در نهایت این معامله را رد کرد زیرا او را در یک حکم خاص قفل می کرد.

مک‌مایکل‌ها خود را مسلح کردند و پس از اینکه مرد 25 ساله‌ای را دیدند که در خارج از شهر بندری برانزویک در ماه فوریه از کنار خانه‌شان می‌دوید، خود را مسلح کردند و با یک وانت به تعقیب آربری پرداختند. 23، 2020. برایان با کامیون خود به تعقیب و گریز پیوست و ویدیویی از تراویس مک مایکل در حال انفجار آربری با تفنگ ساچمه ای با تلفن همراه ضبط کرد.

دادستان ها از قاضی خواستند تا با وجود مخالفت های خانواده آربری، این معاملات را تأیید کند. دادستان تارا لیون گفت که وکلای والدین آربری به وزارت دادگستری ایالات متحده گفتند که خانواده با این قراردادها مخالفت نخواهند کرد.

لی مریت، وکیل مادر آربری، گفت که خانواده مرد مقتول قبلاً شرایط مشابه را رد کرده بودند و “دیگر نمی خواستند” با دادستانی که “آن را به عنوان یک تعویق در نظر گرفتند” تعامل کنند.

در طول محاکمه قتل در دادگاه ایالتی، وکلای مدافع استدلال کردند که مک مایکل ها در تعقیب ارتکاب جرایم موجه بودند زیرا آنها مشکوک بودند که او در همسایگی آنها مرتکب جنایات شده است. تراویس مک مایکل شهادت داد که پس از اینکه آربری با مشت به او حمله کرد و سعی کرد اسلحه را بگیرد، با تفنگ ساچمه ای خود شلیک کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم