گل محمدی: مشکل را تا پایان سال روشن می کندیحیی گل محمدی پس از پیروزی بر 3 تیم پرسپولیس در دیدار مقابل خانم رفسنجان گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. گلی خوردم که به نظرم گل بدی بود و دوست نداشتم.

وی افزود: ما همچنان بازی را کنترل می کنیم. در نیمه دوم تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کردیم و برای اولین بار با سیستمی بازی کردیم که بازیکنان بسیار خوب و وظیفه شناس ظاهر شدند. خیلی به ما خوش گذشت و حتی جایگاه خاصی برای رقابت نداشتیم و با هم آشنا شدیم. من از بازیکنان تشکر می کنم، آنها شرایط سختی دارند و می خواهم بازیکنان توجه بیشتری به بازیکنان داشته باشند.

سرپرست پرسپولیس تاکید کرد: اینکه من حرفی ندارم به این معنا نیست که مشکلی نداریم. قبل از پایان سال باید مشکل حل شود. بازیکنان شرایط سختی دارند. از این فرصت استفاده کرده و به همه قربانیان از جمله حمید پاکدال و قربانیان به خاطر به خطر انداختن جانشان در این مدت صمیمانه ابراز همدردی می کنیم. متهمان سخت‌تر کار می‌کنند و شرایط سخت‌تر می‌شود. خانم تیم خوب است و بازی مقابل آنها سخت است. آنها بازی های تاکتیکی انجام می دهند و ما موقعیت های ارزشمند و به موقعی به دست می آوریم که در دراز مدت به ما کمک می کند.

گل محمدی به ویژه تیم جدید ازبکستان و ازبکستان را که امروز به صورت رسمی قرارداد بسته است، عنوان کرد: شاید او رزومه خاصی نداشت اما یاد گرفته که در بازی ها خوب بازی کند. شرایط جذب برای ما گناه است چون محدودیت مالی داریم و پرهیز در نیم فصل سخت است. او به تازگی به تیم ملی دعوت شده است. با توجه به شرایطی که وجود داشت این گزینه را انتخاب کردیم و امیدوارم بتوانیم به تیم کمک کنیم.

او در لیست امروز این تیم به بهانه های احمد گوهری و غیبت فرشاد فرجی قرار گرفت. در دو سال با حمید لک کار کردم و عملکرد خوبی داشتم. همه بازیکنان نیاز به حمایت دارند. اگر به مشکلات و شرایط تیم داخلی نگاه کنید متوجه می شوید که بازیکنان تحت فشار هستند و حمایت خوبی از سوی آنها صورت نمی گیرد. ما از همه هواداران می خواهیم مانند گذشته از این تیم حمایت کنند، زیرا این موضوع مورد علاقه تیم است و ما موفقیت تیم را تضمین می کنیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: مشکل خاصی برای یخچال وجود نداشت. هر نمایشی که در لیست نباشد قطعا به دلیل شرایط فنی و مسائل فنی است. فرشاد مشکل مصدومیتی نداشت. او خیلی به ما کمک کرد و همه بازیکنانی که به آنها توجه می کنیم در کنار ما هستند و مشکلی برای بازی نداریم و همگی در خدمت تیم هستند.

گل محمدی در گفت و گوی ویژه پرسپولیس و استقلال گفت: قبل از بازی درباره این موضوع صحبت کردیم. در این صورت حالت امر یک امر خصوصی است اجماع به خیر است. اگر در گذشته به آن فکر کنید، دچار مشکل نمی شوید. در گذشته فقط حرف را یاد می گرفتند و قول می دادند اما الان در حال اجراست و باید منتظر ماند و دید این دستور چگونه محقق می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم