۳۰ شما آبلیموی بی نظیر را نمی شناسیدیک متخصص گیاهان دارویی گفت: لیمو شرین یکی از مفیدترین ترکیبات و ماده ای سرد و خشک است که سرشار از ویتامین C، اسید سیتریک، مس و آهن است.

به گزارش ایسنا، لیلا طهماسبی اظهار کرد: در صورت مصرف لیموزین با پوست داخلی، حدود 3 میلی گرم ویتامین C جذب بدن می شود، خواص آن ممکن است به درمان سردرد، سلامت استخوان ها و کاهش کلسترول کمک کند.

وی همچنین با اشاره به اینکه علف لیمو سرشار از ویتامین C است، افزود: این ویتامین در بسیاری از واکنش های بدن ما بسیار مهم است و برای بقای زندگی ما بسیار مهم است و باید به صورت روزانه مصرف شود.

نشان داده شده است که بادرنجبویه در مقابله با اثرات بد استرس و آلودگی بسیار موثر است.

این متخصص گیاهان دارویی تصریح کرد: ویتامین C موجود در لیمو به بهبود شدت و تعادل علائم پرخوری کمک می کند و همچنین به حفظ آب بدن بعد از ورزش و ورزش کمک می کند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که بر اساس بسیاری از مطالعات، لیمو شیرین به پیشگیری از مغز استخوان و آرتریت روماتوئید کمک می کند و به سلامت استخوان ها کمک می کند.

طهماسبی با اشاره به اینکه مصرف منظم بادرنجبویه خستگی و ضعف را از بدن دور می کند و به افزایش انرژی کمک می کند، خاطرنشان کرد: نمی دانند اما اگر شما هم دچار این مشکل هستید حتما تست کنید.

این متخصص گیاهان دارویی با اشاره به اینکه آب لیموزین در درمان دیابت موثر است، عنوان کرد: می توانید دو قاشق غذاخوری آبلیمو را با چهار قاشق چایخوری و یک قاشق غذاخوری عسل مخلوط کنید.

وی با اشاره به اینکه آبلیمو سرشار از پتاسیم است و به درمان ناراحتی های ادراری مانند عفونت ادراری یا عفونت های ادراری کمک می کند، افزود:

همین امر را می توان در مورد این میوه و همچنین ضد کلسترول، ضد افسردگی، ضد افسردگی، ضد التهاب، ضد معده، ضد التهاب، ضد زردی، تنفسی، ضد سرطان، ضد سرطان، ضد التهاب برای زنان باردار، برای رفع یبوست، مفید برای آسم، درمان حرارت بدن و کم آبی بدن، بیماری حرکت، مفید برای سیستم عصبی، کمک به کاهش وزن، تقویت مو، ضد عفونی کننده و ضد باکتری، ضد باکتری بدن.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم