۴ خبر مهم برای دلار

[ad_1]

دیروز چارشنبه 18 اسفند روند کیمیتی شاخص بازار ارز معکوس شد. معاملات ارزی بازاری که در جریان روند افزایش روزهای تهران پیشین، در روز سه شنبه 17 اسفند ماه دلاری خود را در سطح قیمتی 26 هزار و 350 تومان انجام دادند، با شروع اولین ساعات بازار روز چهارشنبه مجددا دلار را در کانال 25 هزار تومانی کردند. .

بمناسبت روز قیامت به مناسبت اعلای قبر مطهر بازار تثلیث رب النوع. در هوالی ظهر دیروز این رقم مجددا کاهش یافتن و نرخ دلاری بازار تهران در سطح کیمتی 25 هزار و 900. اما این پایان کار روندی روز گذشته نبود و در نهایت قیمت هر برگ دلار آزاد در ارزی دیروز بازار تهران با 550 تومان کاهش قیمت نسبت به روز سهشنبه به رقم 25 هزار و 800 تومان رسید.

۴ خبر مهم برای دلار

تو بهترینی

به عقیده برخی از تحلیلگران ارزی بازار تهران انتشار اخبار مثبت حول محور مذاکرات وجود دارد و تاثیر بسزایی در جلوگیری از روند افزایش روزهای بعدی شاخص بازار داشته است.

طبق تحلیل‌های رارشناسان 4 خبر داخلی و خارجی نظرهای سیاسی مثبت روز گذشته را تشکیل می‌دهند. این ایده خوبی است که اوقات خوبی داشته باشید. علی باقری میزبان ارشد کشورمان که شامگاه دوشنبه در جلسات رایزنی های معمول در جریان سفرهای سفر کوتاه به تهران دیروز صبح جهت پیگیری ادامه نشست های هستی به وین بازگشت، تا مذاکرات تداوم می شود.

دومين مطلب مثبت منتشر شده در اخبار روز گذشته ، وزارت امور خارجه در این نشست خبری ضمن اعلام هشدار نسبت به خطراتی که ممکن است بیشتر در نشست ها ایجاد کند، از نزدیکی بیش از پیش به حصول نتیجه توافق احتمالی وین خبر داد. سومين مطلب توجه به بازار ارز در روز گذشته سيگنال مثبت جان جيرش ، خبرنگار خبرگزاري رويترتز بود.

آیریش طی پیامی توییتری اعلام کرد که جدی حصول نتیجه مذاکرات هست وین که شامل مبحث تضمین های مورد نیاز ایران از آمریکا و همچنین لیست رفع تحریم ها و سازمان های ایرانی است، تعریف شده و متن نهایی قرارداد روی میز مذاکره آماده می شود.

لحلی ح…… آکاردئون و طب سوزنی، اکتساب و اکتساب، آکاردئون به راحتی نمی توان فهمید که در کشور ما چه می گذرد.

با توجه به موارد فوق و از سوی دیگر ورود به آخرین سال دلار به بازار، برخی از تحلیلگران بازار ارز تهران از احتمال مجدد روند 2 روز گذشته یعنی نوسان اسکناس رتبه آمریکایی بین دو کانال 25 و 26 هزار تومانی را مطرح کردند. در هالی که اگر از مذاکرات مخابره خبر شود، این روند می‌تواند باعث کاهش و نزول کاپ شود. دکتر رز قادر است مهمترین کارها را انجام دهد.

در حالی که در روز گذشته هر واحد اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمتی معادل 2020 دلار دلار میشد، هر قطعه سکه ای با 10 هزار تومان کاهش قیمت نسبت به نرخ روز سه شنبه در سطح قیمتی 12 میلیون و 290 هزار تومان دلار شد.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما