پیش بینی های خودارضایی برای سال 2022

خودارضایی در خلوت تا حدودی ادامه خواهد داشت و عادی می ماند. اما باز کردن هر آنچه که سال گذشته بر روی تمایلات جنسی ما انجام داده است، زمان و مکان می خواهد. در پایان سال 1992، Dangerous پرفروش ترین آلبوم سال در سراسر جهان و "Black or White" پرفروش ترین آهنگ سال در سراسر جهان در جوایز موسیقی بیلبورد بود. خودارضایی اغلب بخشی طبیعی از یک زندگی جنسی سالم برای افراد مجرد و زوج ها است. اگر از کار ما قدردانی می کنید، با حمایت از ما با کمک مالی ماهانه یا تکی، به آزاد و مستقل ماندن Eurozine کمک کنید. منابعی در مورد بیماری های مقاربتی و چگونگی ایمن، سالم و جذاب نگه دارید.

برتوچی گفت: به خاطر داشته باشید که آناتومی و موقعیت دهانه رحم در طول چرخه شما فواید ترک خود ارضايي بر چهره تغییر می کند. می توان به طور خاص در مورد دلیل ایجاد خود جنسیت بحث بزرگی کرد، اما برای دوری از بحث بی پایان دیگر، اجازه دهید این موضع مشترک را فرض کنیم که جنسیت برای نزدیک کردن زن و مرد متاهل به عنوان یک جسم به هم ایجاد شده است. من شخصاً روش‌های متداول خودارضایی ذهن‌آگاه را برای تسهیل آن بسیار عالی یافته‌ام. یک مطالعه مشترک توسط متخصصان پزشکی از بنین، سیرالئون و جمهوری دموکراتیک کنگو با بررسی 500 جوان اهل کوتونو نشان داد که رابطه جنسی صرفاً برای تولید مثل در حال تبدیل شدن به یک اولویت برای جوانان است.

ماتاتاس همچنین به مردم پیشنهاد کرد که در طول این رکود پس از همه‌گیری، سعی کنند ذهنیت خود را با خودارضایی تغییر دهند. شاید شما هم این طرز فکر را به کرم مرطوب کننده روزانه خود بیاورید. تماشای اجباری بعد از این سریال برنده جایزه امی برای نوشتن آن در سال جاری شد. من بیش از یک سال را صرف جدایی از بدنم کرده‌ام و تمام هنجارهای اجتماعی معمولی را که باعث تقویت عزت نفس من می‌شد، کنار گذاشتم، مانند آرایش کردن یا پوشیدن لباس‌های زیبا. پس از بیش از 20 سال انتشار رایگان، Eurozine برای پشت سر گذاشتن یک سال بسیار ناب به حمایت شما نیاز دارد. یک حامی شوید و برای کمکتان هدیه های هیجان انگیزی دریافت کنید!

من توانستم آن را بلند کنم، اما نتوانستم از یک کار دستی رها شوم و در نهایت نرم شدم. برای اشتراک در خبرنامه هفتگی ما اینجا را کلیک کنید تا به‌روزرسانی‌ها در مورد بررسی‌ها و آخرین انتشارات ما را دریافت کنید. اینها را نباید نادیده گرفت و اگر بعد از خودارضایی یا سایر اشکال فعالیت جنسی رخ داد، بهتر است با پزشک مشورت کنید. از جمله مقالاتی در مورد مدرنیته و خودارضایی، سلول انفرادی در زندان های استونی، و یک روزنامه تک ترک خود ارضايي نفره. خودارضایی هیچ ایرادی ندارد و حتی از برخی جهات به وضوح برای شما مفید است. این بدان معنا نیست که شما از نظر جنسی ضعیف هستید، در واقع شما حتی قوی تر هستید!

زنان لزبین و دوجنسه نیز بیشتر احتمال دارد علائم اختلالات متعددی را گزارش کنند که شامل افسردگی اساسی، اختلال هراس، سوء مصرف الکل و مواد مخدر می شود. از 644 صفحه، 97 به «رعیت مخفی (معاذین انفرادی یا خود آزاری)»، علائم و نتایج آن اشاره شده است. روشنگری در مورد معاونت انفرادی چند نکته برای گفتن داشت. اگر خدایان به انسان‌ها شرم می‌دادند تا به ما اجازه زندگی با هم را بدهند، مربیان، پزشکان و فیلسوفان عصر روشنگری بسیار تلاش کردند تا رابطه جنسی با خودمان را شرم‌آور کنند تا به ما اجازه دهند تنها زندگی کنیم. خواه یک شمع جدید یا پخش کننده عطر، یک لیست پخش جذاب، ملحفه های جدید یا مجموعه ای از لباس های راحتی ابریشمی باشد، تلاش کنید تا خودارضایی را به جشنی از تجربیات حسی تبدیل کنید تا عملکرد وام-بام-ممنون-خانم.

اما همچنین می تواند گواهی بر تمام تلاش شما برای شناخت بهتر خود در طول قرنطینه باشد. با این حال، در قوانین استونی، زندانیان را می توان به دلیل تخلفات انضباطی تا چهل روز به سلول انفرادی محکوم کرد و مواردی نیز شناسایی شده است که زندانیان بیش از دویست روز در سلول نگهداری می شوند. زندان‌های استونی از «اصل عادی بودن» پیروی می‌کنند: این که زندگی در زندان باید تا حد امکان شبیه زندگی عادی اجتماعی باشد تا از بیگانگی اجتناب شود و در خدمت بازپروری باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم