Clubhouse می گوید به دلیل حقوق ترنس تگزاس در SXSW 2022 شرکت نخواهد کرداین تصویر عکس گرفته شده در 14 ژوئیه 2021، نماد برنامه Clubhouse را روی صفحه تلفن همراه نشان می دهد. این اپلیکیشن صوتی اجتماعی روز چهارشنبه اعلام کرد که با توجه به اختلافات پیرامون قوانین تراجنسیتی در ایالت، در کنفرانس امسال SXSW در آستین، تگزاس شرکت نخواهد کرد.

وکیل کوهسار / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


مخفی کردن عنوان

تغییر عنوان

وکیل کوهسار / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


این تصویر عکس گرفته شده در 14 ژوئیه 2021، نماد برنامه Clubhouse را روی صفحه تلفن همراه نشان می دهد. این اپلیکیشن صوتی اجتماعی روز چهارشنبه اعلام کرد که با توجه به اختلافات پیرامون قوانین تراجنسیتی در ایالت، در کنفرانس امسال SXSW در آستین، تگزاس شرکت نخواهد کرد.

وکیل کوهسار / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

Clubhouse، برنامه محبوب فقط صوتی اجتماعی، چهارشنبه اعلام کرد که در کنفرانس امسال South by Southwest (SXSW) در آستین، تگزاس شرکت نخواهد کرد، زیرا این ایالت به دلیل تلاش ایالت برای محدود کردن مراقبت های تایید کننده جنسیت برای جوانان تراجنسیتی است.

یکی از سخنگویان کلاب هاوس در این باره نوشت: “ما متوجه شدیم که از درخواست صدای LGBTQ + از جامعه کلاب هاوس برای آمدن به تگزاس احساس راحتی نمی کنیم… و اگر چنین احساسی داریم، اصلا نباید آنجا باشیم.” توییتر.

این برنامه مبتنی بر صدا در ابتدا در آوریل 2020 راه اندازی شد و در ماه های اولیه همه گیری COVID-19 در بین کاربران محبوبیت پیدا کرد. کاربران در Clubhouse می‌توانند از طریق «راهرو» برنامه مرور کنند و می‌توانند وارد «اتاق‌های» مجازی شوند تا در حین صحبت مدیران اتاق و مهمانان به آن گوش دهند. نام‌های مطرحی مانند اپرا وینفری، دریک، ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و مارک زاکربرگ متا از کاربران این اپلیکیشن هستند.

طبق گفته Think Impact، این پلتفرم هر هفته میزبان 10 میلیون کاربر فعال است.

به‌جای شرکت در کنفرانس امسال، کلاب‌هاوس می‌گوید پنل «قدرت صدا» را روی پلتفرم خود برگزار خواهد کرد. علاوه بر این، این پلتفرم اعلام کرد که هزینه‌های سفر مرتبط با کنفرانس را به‌جای آن به سازمان‌های محلی اهدا می‌کند، در حالی که مجموعه‌ای از گفتگوهای Clubhouse (معروف به «اتاق‌های خانه») برای حمایت از سخنرانان و سازندگان تراجنسیتی برگزار می‌کند.

“این یک تصمیم آسان بود و از برندها، استعدادها و سایر پنل ها استقبال کرد و از آنها حمایت کرد [Clubhouse]مایا واتسون، رئیس بازاریابی کلاب هاوس، نوشت در توییتر.

همراه با پشتیبانی و فضای امنی که پلتفرم به سخنرانان و کلوپ های LGBTQ + خود به صورت آنلاین ارائه می دهد، دستورالعمل های جامعه Clubhouse موضعی قوی در برابر رفتارهای سرکش را ترسیم می کند – با تاکید بر عدم تحمل “تنفر یا نفرت”. [discrimination] بر اساس مواردی مانند نژاد، مذهب، منشاء ملی، کاست، سن، جنسیت، هویت جنسی، گرایش جنسی یا ناتوانی، “این پلتفرم به طور خلاصه بیان می کند.

اخبار مربوط به کناره گیری پلتفرم از کنفرانس و جشنواره سالانه پس از آن منتشر شد که سازمان دهندگان SXSW فرماندار تگزاس را محکوم کردند. دستورات اخیر گرگ ابوت برای بررسی والدین و پزشکانی که به کودکان ترنس مراقبت های تایید کننده جنسیت ارائه می دهند.

سخنگوی SXSW گفت: “SXSW در برابر قوانین تبعیض آمیز می ایستد و از جامعه LGBTQ + حمایت می کند.” آستین آمریکایی-استیتزمن. آخرین بخشنامه استاندار بار دیگر کودکان ترنس را در معرض آسیب قرار می دهد و ما به صراحت این اقدام را محکوم می کنیم.

جشنواره و کنفرانس SXSW امسال اولین حضور حضوری خود را پس از دو سال حضور مجازی به دلیل همه‌گیری COVID-19 از 11 مارس تا 20 مارس انجام خواهد داد.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم