IND vs SL: Rishabh Pant، Shreyas Iyer دهه پنجاه در روز دوم هند را در صدر جدول قرار دادند.

[ad_1]

بنگالورو: Rishabh Pant حمله سریلانکا را با رکوردی نیم قرن شمشیر کرد، در حالی که شریاس ایر باز هم یک پنجاه را به خود اختصاص داد تا به هند اجازه دهد کنترل کامل دومین آزمایش را در اینجا در روز یکشنبه در دست بگیرد.

ضربه 31 توپ 50 پانت و ضربه 67 ران آیر پس از کمک مفید ضربات برتر به این معنی بود که هند پس از اعلام اینینگ دوم خود در 303 برای 9، سریلانکا را یک هدف 447 دونده بزرگ قرار داد.

میهمانان در حال تلاش برای نجات بازی پس از پایان روز دوم در ساعت 28 برای یک، به یک نمایش معجزه آسا نیاز ندارند.

کاپیتان دیموث کاروناراتنه (10) و کوسال مندیس (16) از صبح دوشنبه تعقیب و گریز سریلانکا را از سر خواهند گرفت.

با زمان زیادی که در اختیار داشتند، پس از جمع آوری سریلانکا به مدت 109 در اولین جلسه روز برای برتری 143 ران در اولین اینینگ، باترهای هندی تجربه بیشتری از بازی با توپ صورتی روی ویکت که به اسپینرها کمک می کرد، به دست آوردند.

مانند اولین مسابقات، این حمله رعد اسا پنت بود که سریلانکا را مجبور به تسلیم کامل کرد. او اجازه نداد آنها پس از دستیابی به موفقیت، شتاب بیشتری بگیرند.

اینینگ‌های متحول کننده بازی Pant به اییر اجازه داد آزادانه بازی کند و مطمئناً به هند کمک کرد تا برتری خود را از مرز 400 ران افزایش دهد.

ایر از جایی که در اینینگ های اول ترک کرد، 67 توپ از 87 توپ را با کمک 9 شوت روی حصار به ثمر رساند.

هرگز لحظه ای کسل کننده نیست که شلوار در حال چین باشد و امروز تغییر نکرده باشد. او برید، کشید، جارو زد، برعکس کرد، رانندگی کرد، به میل خود ویکت را پایین آورد و پنجاه توپ خود را با 40 تا از آن دوها که در مرزها قرار گرفتند، از 28 توپ بلند کرد.

این سریعترین تست پنجاه توسط یک هندی بود که تلاش 30 توپ کاپیل دیو در برابر پاکستان را در سال 1982 محو کرد.

سرخپوستان در طول روز با سرعت خوبی به گل رسیدند و بولرهای لانکا نتوانستند از شرایط مناسب برای چرخش استفاده کنند.

روهیت در انتخاب شوت محاسباتی بود قبل از اینکه دانانجایا د سیلوا را مستقیماً به آنجلو متیوز ببرد. حرکات پای او خوب به نظر می رسید، او تا حد زیادی اسپینرهای بازوی چپ را جارو می کرد و ویکت را پایین می آورد تا چرخش آف دسیلوا را خفه کند.

با این حال، او نتوانست در برابر وسوسه رفتن به دنبال دی سیلوا مقاومت کند که نیم قرن را به پایان رساند.

قبل از بازگشت، روهیت 42 دوش با مایانک آگاروال (22) و 56 دوش برای ویکت دوم با هانوما ویهاری (35) اضافه کرد، که او نیز شروعی خوب داشت.

آگاروال یک ضربه را از لاسیث امبولدنیا (3/87) از چرخان بازوی چپ زد، که توپ را از طول خوب دور کرد و هندی را گرفتار دی سیلوا کرد.

ویهاری، که در حالت ایده‌آل می‌خواهد رتبه سه را از آن خود کند، یک امتیاز مستقیم‌تر از Jayawickrama را از دست داد و بی‌حرکت خود را از دست داد.

Jayawickrama همچنین Virat Kohli (13) را به عقب برگرداند، که مجدداً قبل از آن پایش افتاد و جستجوی او برای 71مین صدمین بین المللی گریزان طولانی تر شد. او در حال حاضر بدون صد بین المللی در 73 اینینگ است. زایمان دیگری بود که پایین ماند و او در پشت پا گیر افتاد.

رشته نمرات پایین به این معنی است که کوهلی پس از سال ها ثبات اکنون به طور میانگین زیر 50 است.

در جلسه صبح، پرتاب کننده سریع جاسپریت بومراه (5/24) هشتمین بار پنج ویکت خود را به پایان رساند و اولین بار در خانه، در حالی که هند در یک ضرب و شتم از سریلانکا رده پایینی را جلا داد.

سریلانکا در 86 برای 6 بازی از سر گرفته شد و هند به کمتر از 30 دقیقه برای تکمیل اینینگ های خود نیاز داشت. Bumrah و R Ashwin (30/2) هر کدام دو ضربه اسکالپ کردند و نمایش نامرغوب سریلانکا ادامه یافت.

استامپر، نیروشان دیکولا (21) با مرزهای متوالی از بومرا شروع کرد. او صورت چوب را باز کرد تا توپ را به آرامی بین شکاف ها قرار دهد.

انتظار می رفت آشوین از سمت دیگر بولد بزند و بلافاصله امبولدنیا (1) را دچار مشکل کرد، توپ هایش از زمین خشن برگشتند.

امبولدنیا نتوانست یک ضربه کوتاه از بومرا را تحمل کند و کشش را به اشتباه گرفت تا توسط ریشابه پنت دستگیر شود. این یک تیراندازی غیرمسئولانه در این شرایط بود.

سورانگا لاکمال نشان داد که قصد دارد در ویکت بماند اما نتوانست یک توپ کروم از اشوین را بخواند و متوجه شد که چوب او آشفته شده است. این بلافاصله پس از آن بود که او یکی را از وسط برای یک مرز بلند کرد.

بومراء حرکت پنج ویکت خود را زمانی به پایان رساند که دیکولا را پشت سرش گرفت. توپ کوتاه از مسیر پرید، شانه خفاش را قبل از رفتن به دستکش های پنت لمس کرد.

ویشوا فرناندو در اور بعدی به دنبال اشوین رفت اما به زودی توسط یک توپ کاروم دیگر فریب خورد و در حالی که ضربه به جلو پرت شده بود توسط پنت کوبیده شد.[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت

تماس با ما