More در پمپ

به طور کلی پمپ با گرفتن انرﮊی مکانیکی از یک منبع خارجی و انتقال آن به سیالی که از آن می گذرد، عمل می کند. اين پمپ ها متناسب با سيستم مكانيكي محرك پيستون تعداد و طرز قرار گرفتن سيلندرها سيستم سوپاپ ها و … 2. لوله های ورودی و خروجی در پمپ خطی به دلیل قرار گرفتن فلنج های ورودی و خروجی در یک خط ساده تر هستند. باید بر اساس آن قطر خروجی لوله انتخاب شود. قدرت موتور، توان جابجایی سیال، هد و دبی و توان مصرفی و خروجی دستگاه از فاکتورهای موثر در قیمت پمپ آب محسوب می شوند. اگر سرعت جریان آب و نیروی (فشار) مورد نیاز برای تولید آن جریان مشخص باشد، می توان اسب بخار آب را تعیین کرد. فشار بخار. فشار بخار سیال ، نیرویی در واحد سطح است که سیال در تلاش برای تغییر فاز از مایع به بخار اعمال می کند و به خواص فیزیکی و شیمیایی سیال بستگی دارد. برای آبرسانی به زمینهای کشاورزی و آب دادن به مزارع از پمپ آب برای انتقال آب از چاه، دریاچه و یا نهرها به سمت زمینهای زراعی استفاده میشود و گاهی نیز برای سمپاشی زمینها از پمپ استفاده میشود؛ اما به طور کلی أنواع پمپ آب صنعتی بیشتر برای مواردی که تأمین آب باید به طور مرتب و با سطح و میزان مشخصی در دسترس باشد، قرار میگیرد.

خط مکش و پمپ باید پر از آب و فاقد هوا باشد، بنابراین اتصالات و بخصوص اتصالات ضد هوای لوله مکش در پمپ آب کشاورزی مهم هستند. باید پمپی را خریداری کنیم که در عین حالی که قیمت مناسبی دارد از کیفیت مطلوبی هم برخوردار باشد تا در آینده مشکلی برایمان به وجود نیاید. در مناطقی که امکان قطع آب وجود داشته باشد علاوه بر تجهیزات کنترلی و ایمنی همچون ست کنترل یا کلید اتوماتیک و منبع دیافراگمی تحت فشار ، منبع ذخیره آب نیز به نسبت نیاز ساختمان نصب و استفاده میشود . پمپهای سیرکولاسیون مهمترین نقش را در گردش آب در منبع دوجداره ، منبع کویل دار ، دیگ چدنی و رادیاتور شوفاژ دارند . این پمپ ها مصارف مختلفی دارند که با توجه به مشخصات فنی آنها می توانید بهترین انتخاب را برای رفع نیاز خود انتخاب کنید. ایتالیا، برزیل، چین و تایوان از جمله این کشور ها می باشد.

ابارا در بیش از 17 کشور جهان فعالیت تولید خود را مدیریت می کند. ابارا در سال 1912 در ژاپن فعالیت حرفه ای خود را در تولید انواع پمپ و کمپرسور آغاز کرده است. شانه ای های روی روتور خارج از میدان محور دوران ساخته شده اند. برای اطلاعات بیشار در مورد بوسترپمپ ها روی لینک زیر کلیک کنید و یا برای سفارش بوسترپمپ ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. پمپ آب خانگی دو پروانه سه اسب برای ساختمان های 5 طبقه 10 واحد تا 6 طبقه 18 واحد (واحد های زیر 100 متر) توصیه می شود. این پمپ ها برای هد ها و دبی های مختلفی طراحی شده اند که می توانید با توجه به میزان مصرف و مشخصات مربوط به واحد مسکونی یا اداری خود مناسب ترین نوع آن را انتخاب نمایید.

این نوع پمپ ها در مواردی مانند انتقال مواد شیمیایی، صنایع غذایی یا مصارفی که پمپاژ مایعات همراه با محتویات جامد می باشد استفاده می شوند. با توجه به ماهیت مایعات قابل استفاده در مصارف صنعتی ، پمپ آب صنعتی از نظر اندازه و شکل دارای تنوع زیادی است. پمپ بشقابی از نظر ساختاری همان پمپهای سانترفیوژ هستند که فاصله بین صفحات دوطرف پرههای پروانه خیلی کمتر است و شکل محفظه مانند بشقاب میماند. معمولا قسمت های داخلی و درونی پمپ آب را در برخی از مواقع مورد روغن کاری قرار می دهند تا حرکات پیستون به بهترین و صحیح ترین شکل ممکن انجام گیرد. هرچند همه انواع پمپها از نظر ساختار کلی به هم شباهت داشته و برای تلمبه زدن و انتقال آب یا سیالات از نقطهای به نقطهء دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. هرچند که سرعت گردش در این پمپ ها بالاست ولی در عمل وظیفه گردش آب از کاسه استخر و جکوزی به تصفیه خانه را به عهده دارند .

طول پلانجرها نسبت به قطرشان بيشتراست ومعمولا براي كارهاي ظريف ودرجاهائي كـه كنترل شديدي ازنظرمقدارفلوي مايع پمپ شونده بخصوص درحجم هاي كم مورد نيازباشد .كـاربردفراواني دارند ومعمولا براي فلوهاي پايين وفشارهاي بالابكارمي روند وموارداستفاده انها براي تزريق مـواد شـيميائي وهمچنين به عنوان پمپ هاي روغنكاري قطـره اي بـراي روغنكـاري پيسـتون رينـگ هاوپكينـگ رينـگ هـاي كمپرسورها وپمپ هاي رفت وبرگشتي است .وحسن انها به قابـل انـدازه گيـري بـودن وتغييرميـزان فلـوي انهاست كه با تغييردادن كورس پلانجرعملي مي شود. مدل CAM پمپ آب پنتاکس در میان پمپ های جتی خودمکش از بهترین نوع به شمار میرود. تنها برخی از سری های پمپ ابارا قابلیت استفاده در بوستر پمپ را دارند که عبارتند از CDA، EVMSG EVMS ،MD-MMD،3D-3DPF ،FSA. برای مواد حساس به فشار، قابلیت این را دارند که آهسته تر پمپاژ کنند.

جنس آنها از استیل یا چدن می باشند و موارد استفاده متنوعی دارند. در نزدیکی مکانهایی که نیاز به آرامش است مانند اتاق خواب دفتر کار یا کتابخانه از نصب پمپ خودداری کنید زیرا ممکن است برخی از مواقع به طور مکرر از آب استفاده شود و پمپ آب تقریباً ۲۴ساعته کار کند که این موضوع ممکن است باعث ایجاد مزاحمت برای اعضای خانه شود، به خصوص اگر از پمپ آب بی صدا استفاده نکرده باشید. به این پمپ ها نام های دیگری چون پمپ سیرکوله، پمپ خطی یا پمپ گردش آب گرم نیز گفته می شود. اصولاً سرعت گردش الکتروموتور این پمپها ۳۰۰۰ دور در دقیقه در نظر گرفته میشود . البته لازم است بدانید که پمپهای سیرکولاسیون از سرعت گردش پایین تری نسبت به پمپهای تحت فشار برخوردار هستند یعنی حدود ۱۴۵۰ دور در دقیقه . این چهار جزء اصلی یک پمپ گریز از مرکز با توجه به شرایط و نیازهای مختلف مصرف کننده است که باعث به وجود آمدن انواع مختلفی از پمپ های گریز از مرکز می شود.

در میان پمپهای گریز از مرکز، پمپ آب بشقابی یکی از این بهترین پمپها محسوب میشود. انجام مداوم این روند منجر به پمپاژ مایع میشود. می توانید برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این سری از پمپ های ابارا روی دکمه کلیک کنید. پمپ کمرچاهی و پمپ لجن کش از دیگر انواع پمپ ها هستند که در چاه ها قابل استفاده هستند . این پمپ ها مصارف مختلفی دارند برای مثال در انتقال آب در چاه و سیستم های آبیاری و کشاورزی و … در تعیین قیمت نهایی پمپ آب کشاورزی موثر بوده، از این جهت نمیتوان هزینه ثابت و مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. می توانید برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این سری ها روی دکمه کلیک کنید. بدنه بر خی سری های آن استیل و برخی دیگر چدن هستند که با توجه به میزان مصرف و شرایط استفاده از آن می توانید بهترین انتخاب را برای پمپ لجن کش داشته باشید. ست کنترل را بیشتر برای تنظیم فشار آب در ساختمان ها به کار میبرند.

کاربرد دوزینگ پمپ ها در صنایع شیمیایی و پتروشیمی برای تنظیم PH یا پلیمریزاسیون، از تزریق انواع اسید ها، سولفوریک، نیتریک و مورد استفاده قرار می گیرد. نیز کاربرد دارند. همچنین دارای انواع مدل با دو ولتاژ تک فاز و سه فاز موجود است، به طوری که مدل¬های سه فاز برق کمتری مصرف می¬کنند. پمپ صنعتی طیف گسترده ای از کاربردهای پمپاژ مانند فرآیند پمپاژ آب از چاه ها ، کارهای فیلتراسیون آکواریوم ، کارهای فیلتراسیون حوضچه ها ، خنک سازی آب و تزریق سوخت در صنعت خودرو و عملیات نفت و گاز در صنعت انرژی را دارند. انتخاب یک پمپ آب بی صدا، نیازمند دریافت یک مشاوره تخصصی حرفه ای برای خرید پمپ آب خانگی – https://upsanat.ir/product-category/pump/domestic/ – مورد نیاز شماست. سری Perla معمولا برای مصارف خانگی و کاربردهای ساده و معمولی استفاده می شوند و دارای جنس پلاستیکی هستند.

پمپ های کف کش ابارا در سری های مختلفی از جمله BEST، DS، PERLA تولید می شوند. پارامترهای مختلفی از جمله قطر خروجی، ظرفیت آبدهی، مدل و برند، آب بندی، درجه حرارت و … کفکش ابارا سری BEST استیل هستند و مصارف متنوعی از جمله جابجایی سیالات غذایی، لبنی، تخلیه استخو و آب باران و … پمپهای با جابجایی مثبت، برخلاف گریز از مرکز، از نظر تئوری میتوانند جریان یکسانی را در یک سرعت معین (دور در دقیقه) تولید کنند، فارغ از فشار تخلیه. این پمپ های تک دور تا چهار دور هستند. پمپ انرژی مورد نیاز خود را از الکترو موتور دریافت کرده و با وارد شدن سیال به داخل محفظه ی پمپ پروانه های داخل آن شروع به چرخیدن کرده و انرژی را به این طریق به سیال منتقل می کند. صنایع پمپ سازی ابارا در پرند تهران فعالیت خود را از سال 73 تحت نظر صنایع پمپ سازی ابارا ایتالیا آغاز نموده است. ما به تازگی در ساختمان خود یک پمپ جهت افزایش فشار آب نصب کرده ایم که به نظر دارای خرابی است و هنگامی که شیر آب را باز می کنیم، صدای سوت بسیار شدیدی از آن خارج می شود.

موتور آب یا موتور پمپ با استفاده از سوخت بنزین یا گازوئیل، مشکل عدم دسترسی به برق را حل کرده است. بوستر پمپ ها ابارا در انواع بوسترپمپ های آبرسانی، آتشنشانی و آبیاری استفاده می شوند. مصارف این پمپ های لجن کش در فاضلاب شهری، آبیاری و در کل انتقال سیالات با درصد آلودگی و ذرات زیاد می باشد. استفاده می شوند. این سری از پمپ (https://www.webdarsi.ir/%d9%be%d9%85%d9%be-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%a8%d8%aa%d8%af%db%8c%d9%87%d8%a7-%d9%88-%d9%87%d9%85%d9%87-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86/) های ابارا بسیار قدرتمند و کم صدا هستند. سطوح ناهموار کمک میکنند تا پمپ در هنگام کار کردن دچار لرزش و سر و صدا شود؛ برای داشتن پمپ آب خانگی بی صدا از این عوامل پرهیز کنید. می باشد. دارای طول عمر بالا و کم صدا هستند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم