PLI: دولت پنجره برنامه را برای چراغ های AC و LED باز می کند

[ad_1]

دهلی نو: دولت روز دوشنبه گفت که پنجره درخواست طرح تشویقی مرتبط با تولید 6238 کرور روپیه (PLI) خود را برای تهویه مطبوع (ACs) و چراغ های LED با هدف پذیرش بازیکنان بیشتر، همانطور که چندین شرکت بیان کرده اند، دوباره باز کرده است. علاقه به ابتکار عمل

در حال حاضر 42 شرکت، از جمله دایکین، پاناسونیک، سیسکا و هاولز، با سرمایه گذاری تعهد شده 4614 کرور روپیه، به طور موقت تحت طرح PLI برای بخش کالاهای سفید (چراغ های AC و LED) به عنوان ذینفع انتخاب شده اند.
وزارت بازرگانی و صنعت در بیانیه ای اعلام کرد که پنجره درخواست این طرح از 10 مارس تا 25 آوریل سال جاری بازگشایی خواهد شد. پس از بسته شدن این پنجره هیچ درخواستی پذیرفته نخواهد شد.

این سازمان گفت: “برنامه های اضافی تحت … دستورالعمل های طرح برای سرمایه گذاری های تحت این طرح با همان شرایط و ضوابط مندرج در دستورالعمل های طرح دعوت می شوند… این مشوق فقط برای دوره باقی مانده طرح در دسترس است.”

کابینه در 7 آوریل 2021 طرح PLI برای کالاهای سفید را برای ساخت قطعات و مجموعه های فرعی AC و چراغ های LED تصویب کرد.

این طرح قرار است در یک دوره هفت ساله، از 22-2021 تا 2028-29 اجرا شود.

آنیل آگاروال، دبیر اضافی در دپارتمان ارتقای صنعت و تجارت داخلی (DPIIT) گفت که شرکت‌های بیشتری علاقه شدیدی به شرکت در این طرح نشان داده‌اند و به همین دلیل است که پنجره درخواست بازگشایی شده است.

کل هزینه 6238 کرور روپیه است و 42 متقاضی سرمایه گذاری 4614 کرور روپیه انجام داده اند، بنابراین هنوز بیش از 1600 کرور در ذخایر وجود دارد.

“ما هنوز مقداری ذخایر داریم. متقاضیان بیشتری خواهند آمد. ما به دنبال شرکت های چند ملیتی هستیم و آنها می آیند. علاقه زیادی به صنعت AC وجود دارد زیرا هند یک توافقنامه مشارکت اقتصادی جامع با امارات امضا کرده است و سایر پیمان های مشابه در دست مذاکره هستند. آگاروال به PTI گفت.

تلویزیون زنده

#لال[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorial