Urvashi Rautela 40 کرور روپیه طلا و الماس واقعی کلئوپاترا را روی سطح شیب دار می پوشد – ببینید


دهلی نو: اورواشی راوتلا، ستاره بالیوود، نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان نامی برای خود دست و پا کرده است.

نه تنها این، او اخیراً در مسابقه Miss Universe 2021 به عنوان عضو هیئت داوران شرکت کرد و جوانترین داور تاریخ Miss Universe شد.

Urvashi همیشه تمایل زیادی به برندهای سطح بالا و حق امتیاز نشان داده است. او همیشه با موزهای ما همراه می‌شود، اما ظاهر عالی او بر روی قطعه طلای 40 کرور روپیه‌ای ما را ناگفته گذاشته است.

اخیراً، دیوا مانترای خود را در امارات پخش کرد، زمانی که Urvashi Rautela اولین هندی شد که در هفته مد معروف عرب دو بار پیاده روی کرد. همانطور که همه می دانیم هفته مد عرب یکی از مهم ترین و برجسته ترین هفته های مد است.

وقتی با لباس طلایی خود روی باند فرود آمد، این بازیگر جذابیت و سلطنت خود را ابراز کرد. او نشان داده شده است که یک لباس مجلسی تزئین شده طلایی برش عمیق به تن دارد که یک رشته طلایی از لبه پایین آن آویزان شده است.

او در نهایت با یک لباس طلایی زرق و برق دار با آستین های بادکنکی و رنگ پودری به نظر می رسید. این لباس مسیر وسیعی داشت که روی زمین شناور بود و ظاهر کلئوپاترا را به او می داد. چشم نوازترین بخش لباس او روسری او بود که از طلای واقعی ساخته شده بود و توسط مشهورترین طراح فرن ون آماتو شیک ساخته شده بود که ظاهر بیانک و جنیفر لوپز و بسیاری از افراد مشهور دیگر را ایجاد کرد. او یک جفت رکاب طلایی براق پوشیده بود. آرایش او شامل ابروهایی کاملا مرتب، مژه ها، چشم های پر از ریمل، رنگ لب قهوه ای برهنه و چهره ای شکل بود.

اوروشی باید بداند که چگونه هوادارانش را تشویق کند و همیشه این کار را تماشایی انجام می دهد. برندگان گرمی پیس ارواشی چشم سیاه را به خاطر راه رفتن خیره کننده اش در سطح شیب دار تمجید کردند. آنها حتی از این بازیگر بین المللی به عنوان بازیگر مورد علاقه بالیوودی خود تمجید کردند.

در عرصه حرفه ای، این بازیگر به خاطر آهنگ بین المللی خود در مقابل بچه، جایی که با محمد رمضان، فوق ستاره عرب ظاهر شد، تحسین شد. اورواشی راوتلا به زودی در فیلم «بازرس آبیناش» استودیو ژئو با بازی راندیپ هودا حضور خواهد داشت.

این بازیگر در نسخه هندی معمایی دوزبانه “Black Rose” و همچنین “Tiruttu Payle 2” بازی خواهد کرد. اورواشی راوتلا اولین بازی تامیلی خود را در کنار ساراوانا در فیلم بودجه کلان 200 کرور «افسانه» خواهد داشت. همچنین، این بازیگر قرارداد سه فیلمی با استودیو Geo و سری T امضا کرده است.
تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم